Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim mérgesek ha orvoshoz...

Szüleim mérgesek ha orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy hetek óta fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, nyomást érzek a fejemben. Ez egész nap végig kísér. Nem régóta, nagyjából 1 hónapja voltam vele orvosnál mikor még nem volt olyan komoly, 100/90 volt a vérnyomásom. Eszek, iszok rendesen, de nem múlik el. Kedden nagyon rosszul voltam, nem bírtam felkelni és el kellett volna mennem orvoshoz viszont későn értem oda mert nem tudtam mikor zár be. Apám mondta menjek másnap (már akkor nagyon mérges volt), viszont én nem mentem, mert már kicsit jobban voltam. Ma reggel viszont hánytam, még mindig rosszul vagyok, mondtam apámnak nem megyek iskolába mert hánytam. Nem nagyon érdekelte hogy rosszul vagyok, és elkezdett veszekedni hogy mindig akkor vagyok rosszul mikor 0.-ik órám van. Azt mondják lustalkodok itthon, mi lesz velem ha majd dolgozni kell. Mi a véleményetek?

ápr. 19. 07:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan nem mész el orvoshoz, mert a szüleid mérgesek lesznek? 🤨 Inkább menj el.
ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ma megyek
ápr. 19. 07:38
 3/26 anonim válasza:
17%
fogadjunk, hogy ma van nulladik órád
ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kedden is nulladik volt, ma is
ápr. 19. 07:50
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudod mikor "zár be" az orvos.... 🤦‍♀️ Innen nézve szeretsz lógni, nem csoda hogy mérges az apád.
ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább azért mérges mert hetek óta nagyon rosszul vagy elvileg, orvoshoz mégsem jutottál el? Most bezárt, most jobban vagyok stb.. ne hari, de ennek így tényleg elég lógás “szaga” van
ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nincs fent neten mikor van nyitva. Csak anyám tudja ezeket mert ő jár mindig orvoshoz, mindig nézi, viszont haza jött 9-10-körül, 10:50 körül mondta hogy már nincs rendelés. Apám meg leszarja. Mikor mondtam neki hogy hánytam nem mondott rá semmit.
ápr. 19. 08:14
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Miért, mit reagáljon apád erre hogy hánytál? Megmondta, hogy menj orvoshoz, nem mentél. Kérd meg akkor hogy vigyen el, de valami történjen. Elvileg hetek óta alig élsz, suliba se bírsz menni. Az orvoshoz oda is lehet telefonálni a nyitvatartásról érdeklődni vagy időpontot kérni. Ha elmúltál 10 éves -amit feltételezek- akkor hajrá mennie kellene
ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

"Csak anyám tudja ezeket mert ő jár mindig orvoshoz, mindig nézi, viszont haza jött 9-10-körül, 10:50 körül mondta hogy már nincs rendelés."


Minimum napi 4 óra a rendelés, tehát 10:50kor egészen biztosan van még. De létezik telefon is, tudod, az a bizbax, amivel fel lehet hívni pl a rendelőt, és megkerdezni, meddig van rendelés.

ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Az életképtelenség igazi mintapéldánya vagy. Ha arrafele jársz,fogod a telefonodat,és lefotózod a rendelési időt. Így mindig meg lesz. Azt pedig nehezen hiszem el,hogy neten ez nincs fennt. El ne kísérjenek a

szüleid?

Hány éves vagy?

ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!