Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem is tudom h fogalmazzak,...

Nem is tudom h fogalmazzak, 16 eves vagyok a nagymamammal elek a szuleim le se szarnak egyik itt masik ott?, anyagilag semmi gond, de rengeteg traumam van toluk,nem jo szulok probalom feldolgozni es magamat epiteni, egy nagyon eros szemelyiseg vagyok

Figyelt kérdés
anyukámmal nem tartom a kapcsolatom,apukam uj csaladdal van fogalma sincs mennyi mindent raktak ram.nagyon ritkan talalkozunk most eljott es sikerult kibognom magam mert nem erti meg a helyzetem stb(tudja h igazam van stb) ki szeretnem zarni mert nekem o csak art lelkileg,nem tudom hogyan kene.?olyan mint egy pioca(anyukamon sikerult tullepni) borzasztoan toxikusak ram

ápr. 29. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy mi történt a szüleid között és miért nem vett magához egyikük sem?
ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlóak voltak szüleim, mára már mentálisan is lelkileg is nagyon erős lettem.

Csak sajnos a bizalmam vesztettem el az emberek iránt, egyszerűen nincs szükségem senkire.

40F

ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, hogy a nagymamádnál tudsz lenni. Amennyire lehet, kerüld a szüleid. Fontos lenne egy terápia is, ha megengedheted magadnak, kifejezetten trauma feldolgozásra specializált, mert ezek sok esetben nem gyógyulnak meg maguktól.
ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!