Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy apám előtt nem...

Normális, hogy apám előtt nem lehet cigizni mert megtiltotta nekem pedig 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Bújkálnom kell ennyi idősen is, mert hiába a saját pénzemen veszem a cigit, mikor meglátta azt mondta szét veri a fejem hogy cigizni merek, amíg itthon lakok addig nem cigizhetek, hiába nem gyújtok rá sose a lakásba nem engedi. Ezért piálni is titokban szoktam. Ennyi idősnek miért tiltja ennyire, volt hogy kivette a fiókomból a cigimet és kidobta az egész dobozzal a kukába. Ilyet nem is tehetne. Ha meg ellenkezni próbálok fenyeget. Ha itthon van nem is tudom a jó kis cigi kávé kombómat élvezni):!

máj. 1. 08:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
60%

#6


Szerintem nem jogos, felnőtt ember, piázhat, cigizhet, míg nem otthon teszi addig nem szólhat bele. Az én szüleim is elfogadták ezt, pedig ők nagyon dohányellenesek

máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!