Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért érzem így?

Szerintetek miért érzem így?

Figyelt kérdés
Szeretnék Nagyon babát már. De abszolút nem tudom magam anyaszerepben elképzelni. Sőt kizartnak tartom,hogy valaha gyerekem lesz. Annyira fura érzés. Volt így más is?
máj. 23. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Akkor mit szeretnél? Valakit birtokolni? Valakitől szeretet kapni, aki tőked függ?


Talán jobb, ha nem jön össze...

máj. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Veszel egy játékbabát és a probléma megoldva
máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megválaszolni a miérteket.

Miért szeretnéd? Miért nem?


Képzeld el, hogy van egy gyereked. Csecsemő, kisgyerek, iskolás, kamasz. Melyikben mi tetszik? És mi az, ami nem?

máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne vergődj rajta, az élet megoldja.
máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elképzelni magad anyaszerepben és kizártnak tartod a dolgot, akkor én a helyedben nem erőltetném. Ne a gyerek szívja meg.
máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg jól érzed azt, amit érzel. Nem biztos, hogy fel lennél erre készülve, így hagynám a dolgot én is. Esetleg egy próbát tehetsz, hogy befogadsz pl.: egy kutyát/macskát és őt nevelgeted. Ha ez megy, akkor esetleg újból érdemes elgondolkodni a gyereken.
máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!