Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El költöztünk a kisfiammal(3...

El költöztünk a kisfiammal(3 éves) egy hónapja, és apuka azóta meg se nézte egy 5 percre sem sajnos. Szerintetek??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt mondja azért nem nézi meg, mert nagyon rossz így neki, hogy nem lehetünk már együtt mint egy család.

Telefonon se beszél a kisfiammal

Sokat ivott, bántalmazott, alig volt otthon velünk, sokat veszekedtunk és a gyerek ezt mindig látta.

Többször el küldött míg ott laktunk.

Most mégis úgy tesz mintha a semmiért hagytam volna el, és mintha neki lenne a legrosszabb.

De hogy lehet ilyen, hogy nem nézi meg a gyermekét?

Volt így más is?

Kereste a gyerek az apukat?



ápr. 9. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy miért ragaszkodsz ahhoz, hogy egy ilyen ember időt töltsön a gyerekeddel? Értem én, hogy az apja, de a leírtak alapján csak nyertek azzal, ha nincs jelen az életetekben.
ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Miert is banod, hogy egy alkogolista verekedos f@asz nem latogatja a gyereket ?

Nemhogy orulnel. 🙄

ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad nem tiszteled legalább a fiad tiszteld.....
ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
És miért is akarod hogy iszákos nőverő gechi nézegesse a gyereket?
ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a gyerekkel terápiara. Neked is óriasi szükséged van a gondolati torzítás miatt, hogy az apjának feltétlenül látnia kell. Nem kell. Csak ezt nehéz lesz benned átfordítani, a gyereknek is rossz lesz. Ezért kell menjetek.
ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem bántott fizikailag, de én örülnék, hogy ha nem keresne egyáltalán. Helyedben pláne....
ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek nem hiányzik a korábbi állapot, sem a hazudozás arról, hogy később jobb lesz, vagy hogy anya miatt nem lehetnek többet együtt. Akkor inkább gyártsa a kifogásokat az exed és hagyja békén a kisfiút gyógyulni.
ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyennek szülni is kár volt
ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!
ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért csinálja, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen. Sikerrel.

Ha ő ennyire nem érdeklődik a gyereke után, csak a bosszú a fontos, akkor mindenképp jobb, ha ezután is ott marad, ahol van.

Ti meg tudtok egy nyugodt új életet kezdeni.

ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!