Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi és esküvői bonyodalmak...

Humorbogyi kérdése:

Családi és esküvői bonyodalmak Szerintetek?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy most szervezem az esküvőmet, már a dátum és a helyszín is megvan. Párommal közös megegyezés alapján hoztunk egy komoly döntést az esküvői ülésrend kapcsán, miszerint anyám új párját nem ültetjük főasztalhoz. Ezen persze anyám megsértődött és kijelentette, hogy akkor ő el sem jön az esküvőmre.

Hogy a döntésünk érthetőbb legyen íme több infó:

- 3 éve a párja szinte kirakott otthonról, anyám meg nem csinált ez ellen semmit.

-Alkohol problémái vannak és anyámat is belevitte jópárszor

-Egyszerűen nem tud viselkedni, részben az alkohol miatt is

-Anyám volt,hogy nem állt velem szóba,mert ellenem hangolta

- Amikor részeg nagyon csúnya dolgokat művel, nekem van egy pár screenem hogy nekem is miket irogatott annó.


Egyszóval leírva félünk, hogy nem bírna viselkedni, de anyára való tekintettel meghívtuk.

Bár a költözésnek hála megbocsátottam neki, meg ha találkozunk kissé visszafogja magát, de ennek ellenére sem szeretnénk.

Mégis engednem kéne a zsarolásnak a saját esküvőmön?


Egész életemben zsarolt az anyám, de ebben úgy gondolom nem engedek. Párom és a családja is úgy gondolják ezek után nem illene odaültetni. Apám szerint a béke miatt engedjem meg őt nem érdekli ki ül ott.


Szerintetek?



#esküvő #apa #anya #Örömszülők
ápr. 15. 05:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Én szerintem meg sem hívtam volna.

Anyukád meg zsarol, és soha nem szabad engedni.

Meg kell mondani neki hogy örüljön hogy meghívtad a faszit. Ha akar jönnek ha nem nem.

Mégis mi baj lesz ha nem jönnek el? Semmi. Nem lesz feszkó meg cirkusz. Ha meg eljönnek akkor biztos lesz valami. Készülj is 2 nagydarab rokonnal akivel előre megbeszéled ha kezd a faszi rossz állapotba kerülni és esetleg cirkuszolni, hogy ők szó nèlkül kivezetik.

Nem valami jó anyád van. Nem kell a rosszba kapaszkodni. Megmondod neki, hogy rábízod. Ha akar jön ha nem otthon marad. Az a baj ha engedsz akkor mindig ez lesz. Gondolom ez nàla jól bevált módszer.

A te esküvőd és élvezned kellene, nem anyád hülyeségeivel foglalkozni. Vedd lazábban és szakadj le róla. Ha nem jönnek még jól is jársz. De nem lesz ilyen szerencséd.

ápr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
7%

Egyedül kellene élned egy barlangban. Múltkor a férjed családját szidtad, holott a myakukra költöztél...

Ne haragudj, de párban érkezőket nem ültetnek külön.

ápr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%
"szervezem az esküvőmet" khm... Mondjuk már ez sokat elárul rólad.
ápr. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

De nem értem, hogy ha ilyen sz*r anyád van, aki zsarol, elnézi, hogy kiraknak, stb., őt minek hívod meg egyáltalán? Tudod ki tartaná azzal a kapcsolatot, aki kirak otthonról?


Ha nem jön el, hát nem jön, az ő döntése.

ápr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Nos, párokat nem ültetünk szét, akármi is a probléma valakivel. Tehát a jó megoldás az lett volna, ha anyaddal együtt egy másik asztalhoz ulteted őket
ápr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Úgy gondolom kedves 2.es hogy konfliktusok mindig vannak, az, hogy múltkor ez volt a párom családjával az egy dolog, rendeztük és jóban vagyunk. Nem gondolom, hogy emiatt egy barlangban kéne élnem.


4-es: azért is tartottam a kapcsolatot, mert nem volt erőm szakítani a saját anyámmal, ez még most is fájó akármilyen is

ápr. 15. 06:14
 7/32 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell a rizsa. Anyós nyakán laktál, balhé volt, mentetek a sógornődhöz. Hirtelen megoldódott? Elajándékozták a gyerekeiket? Vagy mentetek tovább másik rokonhoz?

Most is elveritek a pénzt lagzira, ahelyett, hogy végre nem más nyakán éltek.

ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..



Se anyaddal nem jó a kapcsolat, se anyosoddal... Érdekes.

ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Tudod, nagyon sokat változnak a dolgok, én is sokat változtam és másképp látom a dolgokat.

Az meg hogy elítész, tedd meg!

De ha nem jó szándékból írsz, inkább ne is írj...bocsi, de a múlt elmúlt

ápr. 15. 06:23
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen esetben, mozaikcsalád, problémás viszonyok, az elegáns megoldás az lenne, hogy nem csináltok klasszikus értelemben főasztalt, csak kettesben ültök, a családot pedig egyéni preferencia alapján osztjátok fel, hogy mindenki a párjával ülhessen, de a konfliktusos féllel nem.
ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!