Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az utolsó csepp a...

Mi volt az utolsó csepp a pohárban, ami után végleg megszakítottad valamelyik szülőddel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
máj. 23. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Egy utolsó pofon. Az évekig tartó verbális és fizikai bántalmazás után egyszer csak betelt a pohár. Egy szimpla pofon volt az utolsó csepp.
máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Utoljára egy ártatlan félmondatom után sziszegte bele a világ mocskát a pofámba. Erősen csodálkozott, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Bosszúból kizárt az örökségből.

A második csodálkozása az volt, hogy vénségére nem voltam hajlandó magamhoz venni. Akinek pedig odaadta az örökséget, az ajtót se nyitotta rá.

Így járt.

máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Fotelban ülve beszélgettünk a szobában, majd kiment, és eljátszotta az udvaron, hogy én bent megtámadtam, és a saját nyakát markolászta közben. Én bent vártam, hogy visszajön, miközben ő kint csinálta a műsort a szomszédoknak. Utánamentem, mikor felfogtam, hogy mit művel, rábíztam a szomszédra és eljöttem. Akkor láttam utoljára.
máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez durva :(
máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Az én sorsom eléggé bonyolult. Mert sajnos szomszédos telken van a házunk, ami ráadásul sajnos az ő nevén van és albérlőként lakunk itt. De számomra már nem jelent többet, mint egy idegen szomszéd, idegesítő főbérlő, akinek néha odaköszönök...


Amikor szembesítettem azzal, hogy nem én hibáztam, hanem ő, és ezért elhordott mindenek és kitagadott, miközben öngyilkossággal fenyegetett a 9 éves fiam előtt ecsetelte hogy milyen jó lenne ha megdöglene... Akkor telt be az utolsó pohár.


Jelenleg azon vagyok a párommal, hogy minél előbb eltűnjünk erről a helyről. De sajnos a munka és az iskola miatt településen belül, max a közelében kell maradnunk, az ingatlan árak vetekszenek egy budai villa árával, és albérlet sincs a környéken. Szóval bezárkózva élek a házban, csakhogy ne kelljen még látnom se azt a lényt...

máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Nálam nem volt utolsó csepp, csak nem nagyon tudtam ugrálni, mert nem volt kész a lakás.

- kb 20 éve közmunkás

- láncdohányos

- mindent elad, miután kisajátítja a dolgokat

- rendszeresen bele evett a kajámba

- el lopta a kajámat

- nem fürdik, csak mikor 2-3 havonta fodrászhoz megy

- mososzer és öblítő nélkül mos, tehát már alapból büdös

- olyan szinten alkesz, hogy rendszeresen behugyozott az ágyába, rosszabb esetbe a nappaliba miközben a wcre tartott. Nem egyszer mellé szart a wc nek. A 2. Után belenyomtam a fejét, ez hatott rá, mert ezek után a wct tisztán tartotta, de a nappaliba tovább hullámosodott a laminált padló.

Csak az utolsó 2 évben züllött le így, mikor anyám elhagyta, én pedig pont ezt az időszakot nyertem meg.

3 éve nem beszéllek vele, tőlem fel is fordulhat. Mikor bevitték a korházba egyből megtaláltak... 2 percben össze foglaltam a nővérnek, aki végül annyit mondott: nem tudja, hogy bírtam elviselni ennyi ideig.

máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem az, hogy a közös tulajdonú házunkból kitett a 10hónapos babámmal együtt, hogy az alkesz pasiját beköltöztethesse.
máj. 23. 11:42
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Az én életem is rossz volt 62 eves vagyok. Apam sokat vert, az anyja is verte , van aki tovabb viszi van aki nem bantana a gyereket. Lelki serülest okoz a gyerekben jelenleg nyugtato altatot szedek , de ahol lakom ott sincs nyugalom. A ház tele alberlőkkel éjszaka sokszor nincs nyugalom. Ha a gyerekkor mint a ház alapja rendben van kiegyensulyozotabb az élet.
máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Anyam szomszedjaba van egy 94 eves neni , fiatalabb volt bottal verte a gyereket, orvos lett , altato orvos. Jar az anyjahoz infuziot bead stb. Kezeli. Nem hagyta el, talan kötwlessegtudatbol? De örökölni is fog.
máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
91%

Az, hogy nem tudott leszokni az alkoholról.

21/L

máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!