Besokaltam.....!?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok es vilag eletembe a szüleim nem engedtek sehová mert en vagyok az egyetlen gyerek. De en mar nem tudok magammal mit kezdeni nincs 1 barátom, haverom se, barátnőm sem mint mindenki másnak. Le érettségiztem azota itthol vagyok de mar nem tudok magammal mitkezdeni tegnap is amikor rám jött ez a mehetnék meg amikor mar nem tudok magammal mitkezdeni berugtam es aludtam meg stb...

Ma is az lesz....

Tudom 19 evesen stb... Elmennek en de utanna veszekedes van belőle stb... nem szobafogsag stb hanem veszekedes vitatkozas lenne belole azert felsem hozom.

Mit kezdjek magammal?


máj. 26. 17:27
 1/8 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Dolgozz és költözz el. Más opció nincs.
máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Le érettségiztem azota itthol vagyok


Te max álmodhatsz az érettségiről.

máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
fiú vagy lány?
máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem lehet érettségije?
máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyarázd el a szüleidnek, hogy ha folyton otthon kell lenned, akkor sosem lesz párod, és nekik sem unokájuk.

Egyke gyereket sokan annyira túlféltenek, hogy tönkreteszik az életét.

A legnagyobb veszély az, hogy már az alkoholhoz nyúlsz, hogy ezt el tudd viselni. Beszéld meg velük normálisan/nyugodtan, hogy nem óvhatnak mindentől, már magadra is tudsz vigyázni, és nem otthon berúgva, egyedül akarod élni az életed.

Ha nem használ a szép szó, akkor a költözést ajánlom. Meg is mondhatod a szüleidnek, hogy nem akarsz elköltözni, de ha továbbra is ez megy, akkor kénytelen leszel. Talán változtatnak a hozzáállásukon.

máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4, mert kb írni sem tud?
máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan mitől sokalltál be? 1 éve azt csinálsz, amit akarsz, od amész, ahova akarsz. Ha veszekszik? És? Ha kimész az ajtón, és soha többet nem mész haza, azzal se tud mit kezdeni! Szabad vagy, és tiéd a világ. Emeld meg a se.ggedet és kezdjél magaddal valamit, mondjuk itt az idénmunkák kora, szerezz egy munkát a Balcsin, amihez adnak szállást, indulásnak nem rossz. Persze, sokkal könnyebb ülni egy helyben és rinyálni az életed semmirevalósága felett, de rajtad kívül senki nem fog érted semmit tenni...
máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval több, mint egy éve se nem tanulsz, se nem dolgozol?

Mert ha idén májusban írásbeliztél, akkor még hátra van a szóbeli forduló.

máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!