Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Besokaltam Anyámból, hogyan...

As0tasI kérdése:

Besokaltam Anyámból, hogyan értessem meg vele hogy cseréljünk szobát. Kicsit elakarok Bujni itthonról Magam akarok lenni őár napot Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:26
 1/5 bánomisén ***** válasza:
91%
Nagy magányodban tanulmányozd a helyesírási szótárt és kérd meg a nyelvtantanárodat, hogy korrepetáljon fogalmazásból, mert nem igazán tiszta, mit is akarsz. Attól, hogy átköltözöl anyád szobájába még otthon leszel, nem fogsz elbújni sehova.
2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A szobacsere hogyan oldja meg az elbújást?Szaladj neki még egyszer a kérdésednek, így nem érthető.
2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a kérdésnek mi köze van a családfához?
2012. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nekünk nincsen ajto a kis szoba és nagyszoba között és a nagyszobából nyílik az erkény Stb. Deh a kisszobába nem nagyon jönnek be amugy meg mielőtt az értelmező kézi szótárat emlegeted igy nem érted a kérdésem ?? Amugy meg aki értelmes választ adott anak meg köszi
2012. jan. 29. 20:48
 5/5 bánomisén ***** válasza:
93%
A helyesírási szótárat emlegettem, de így, hogy nem értetted meg, az értelmező szótár sem ártana :-))
2012. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!