Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan mutattátok be a...

Ti hogyan mutattátok be a barátotokat/barátnőtöket a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Mit szóltak hozzá a szüleid, hány éves voltál, hogyan mondtad el nekik, és mennyi idő után?


És téged hogyan mutattak be?



2012. dec. 1. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesek voltunk, pár hete ismertük egymást, egy napon elmentünk az én szüleimhez és az ő szüleihez is, hogy: Szia anya/apa, ez itt XY, barátkozunk, de úgy néz ki, több is lesz belőle, szóval gyakrabban lesz nálunk filmezni, ha lehet, stb... Én szüleim bólintottak, ő szülei meghívtak vacsira. Ennek 10 éve, ma már házasok vagyok,2 gyerekkel, szóval tényleg "komolyodott" a kapcsolat.
2012. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt összeköltöztünk.


Tinipasijaimat meg sosem vittem haza, minek. Nem vagyok annak a híve, hogy minden kis kapcsolatot hazacipeljen az ember. Majd ha komoly lesz, akkor kell.

2012. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 évesek voltunk, első nap megismerték, amikor először találkoztunk ugyanis egy játékon ismerkedtünk meg a neten és 130 km-rel arrébb lakott, így amikor 3 hónapnyi beszélgetés után találkoztunk nálunk volt 1 napot, így mindenki megismerte. A fura az, hogy szüleim mondták, hogy aranyos fiú én meg, hogy többet nem látják....hát aztán úgy alakult hogy még 1 hónap után én mentem hozzájuk akkor meg engem ismeretek meg az ő szülei, barátságnak indult, aztán így alakult :) ennek már 5 éve :)
2012. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áthívtam,volt vacsi,meg minden,ő is áthívott,ott is volt kaja.KAJA,KAJA,KAJA.
2012. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

huu. asszem bevittem anyám melóhelyére :)

vele meg beugrottunk valami cuccért hozzájuk, és épp otthon volt anyóspajti. rögtön tegeződés, puszi, szóval örült nekem :)

már lassan 4 éve mindennek, jól megvagyunk.

ja, és 20 évesek voltunk akkor. vagyis inkább 21.


nem sokat vacakoltunk, hamar megtörtént a bemutatkozás.

2012. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több barátom is ismerték.

Az elsőt ballagás után mutattam be, mert Pesten jártam gimibe, de a ballagás utáni kaja nálunk volt vidéken. Így ott is kellett aludnia, de akkor már fél éve jártunk. 18 éves voltam.

A második barátom, akit bemutattam, egyetemen volt, nyárra hazautaztam a szüleimhez, így lejött meglátogatni. Aztán gyakori vendég lett, főleg miután komolyodott a dolog és összeköltöztünk, mert onnantól együtt utaztunk szülőkhöz mindig. 19 éves voltam, amikor bemutattam, 5 évig voltunk együtt.

A mostani barátom bemutatása érdekes volt: jóban voltunk, és amikor eldöntöttem, hogy szakítok az előző barátommal, felajánlotta, hogy segít a költözésben. Szinte egy teljes háztartásom volt, de csak egy albérleti szobát vettem ki, így sok mindent le kellett vinni vidékre. Megbeszéltük, hogy következő hétfőn költözünk, aztán előtte vasárnap este jöttünk össze. Így friss, ropogós, nem egész 24 órás volt a kapcsolatunk, amikor bemutattam. (Aztán ez a kapcsolat a továbbiakban sem úgy alakult, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de ez már egy másik történet..)

2012. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 carpediem1983 válasza:
Semmiképpen sem álnéven, abból a végén baj lehet....
2013. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!