Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha ti elkezdtek járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ti elkezdtek járni egy lányal mennyi idő után mutatjátok be a szüleiteknek? Ha bemutatjátok a barátnőtöket a szüleiteknek akkor nálatok az azt jelenti, hogy tényleg szeretitek azt a lányt és, hogy fontos nektek?

Figyelt kérdés

#jgj
2012. aug. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, náluk ez még mélyebb dolog. Engem egy hónap után mutatott
2012. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak 2 csajt vittem haza. Nem azért, mert szégyellem a szüleimet, de 18 éves koromtól külön élek, másik városban is és ritkán járok haza. Egyébként nyilván csak akkor mutatom be a családnak, ha szeretem és azért már komoly a dolog.

22/F

2012. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nálam igen!

Kb. 50x elmegyek a lányhoz mármint hozzá és a családjához is ez által (mert kevesen tehetik meg h 1-edül külön lakás) de haza sokkal később hozom....Az már nálam olyan dolog h akkor sok mindent megtud rólam valóban.


És nem mutatom meg mindenkinek "magamat"

2012. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem a mai napig nem mutatott be a szüleinek, pedig hónapok óta járunk!!!
2012. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak pasik, nem mindegyikünk de akadnak, akik vigyáznak ezzel, mert ez által még jobban beengedik a lányt az életükbe és még több sérülést kaphatnak ha oda jutnának....úgymond "vigyázunk"
2012. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos,hogy én nem mutatnám be anyáméknak egy hamar.Inkább nagyanyámnak mutatnám be először,mert hozzá valahogy közelebb állok.Na meg elég fura egy bagázs a családom.Amúgy nem ettől függ szerintem,hogy tényleg szeretek-e egy lányt.

21/F

2012. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Lehet, hogy eléggé cikik a szülei.

2012. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!