Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit kezdjek! Ilyenko...

Nem tudom mit kezdjek! Ilyenkor mit csináljak? (több lent)

Figyelt kérdés
apa és anya nagyon csúnyán összevesztek 6 hete.apa elköltözött és feljár hozzám,de anyával nem beszélget.De tegnap este apa itt van nálunk és reggel óta veszekednek.Nem tudom mit csináljak,és már nem bírom nem merek szólni nekik,hogy hadják abba.mert félek,hogy mi lesz akkor.Nem bírom egyszerűen engem idegesítenek és ebből már elegem van.Mit tegyek?
2013. máj. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Nem hiszem hogy neked kéne megoldani ezt....

2013. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el otthonról, pár órára sétálni, ha ennyire ostobák a szüleid, hogy nincsenek tekintettel rád.
2013. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves és lány.Nem szeretnék elmenni csak anyának segíteni nem tudom mit tegyek mert apa elrontotta az életünket.anyát még soha nem láttam sírni nagyon rossz.
2013. máj. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
"hadják " = hagyják
2013. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... Ilyenkor menj el a barátaidhoz, rokonokhoz. :) Ők a felnőttek, nekik kell megoldani maguk közt. 15/f
2013. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!