Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem illetlenség,...

Szerintetek nem illetlenség, ha egy anya a 10-13 éves fiaival ugrál egymásra a trambulinon, csikizik egymást?

Figyelt kérdés

Ez már ilyen korban szerintem nem illendő. Szomszédomék visítoznak állandóan mióta vettek egy trambulint. Már szerintem az sem szokás, hogy a férjével "ölik" rajta egymást a gyerekek előtt, de kamaszokkal pláne nem. Egy 40esnek nőnek már egyébként is ki kellett volna nőnie ebből.

Nem hinném, hogy maradi vagyok.


2013. máj. 21. 09:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
97%

Én 30 vagyok, 11 éves lányommal mi is ugrálunk a trambulinon. Akkor én is illetlen vagyok?

"ölik" egymást? Azaz hancúroznak, játszanak a férjével?

Akkor lehet, hogy én illetlen vagyok, de rohadtul nem érdekel, mások mit gondolnak...

2013. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
96%
Pedig az vagy! Hány éves vagy,90?
2013. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
96%
De utálom az ilyen embereket, mint a kérdező. Én 80 évesen is trambulizni fogok, ha lehetőségem lesz rá és "ölöm" a kölköket rajta. Nehogy már ha nem vagyunk tinédzserek, akkor már nem is lehet hülyéskedni...
2013. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
95%
Pedig maradi vagy, nem is kicsit.
2013. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 A kérdező kommentje:
Ha lányai lennének akkor azért más lenne a helyzet. De azért egy 13 éves kamasz fiúval birkózni szerintem akkor sem illik.
2013. máj. 21. 09:56
 6/145 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne elképzelhetetlen és illetlen? Bár minden anya így foglalkozna gyermekeivel! Hogy alakulhat ki egy anya-gyerek kapcsolat, ha az anya nem vesz részt a gyereket játékaiban? 18 éves korától lesz a gyerekből felnőtt, de mindenkiben ott marad egy kicsit a gyerek! és ha ő még negyven évesen bírja, és még akarja is élvezni az életet a gyerekeivel, hát tegye, már csak azt nem értem miért zavar ez téged ennyire?
2013. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom te a Buckingham palotában laksz, azért zavar. 40 éves nő a tizenéves fiaival játszik, ki hallott már ilyent?!
2013. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
93%

Hát kedves kérdező pedig maradi vagy.Miért ne érezhetnék jól magukat a szülők is?Azért mert szülők akkor már nekik nem jár semmi?Ha szülők akkor már nem lehet hülyéskedni,nevetni??jobb lenne neked ha a szomszédaid szó szerint ölnék egymást?Jobb lenne ha a veszekedést hallgatnád egész nap?Ha erre vágysz gyere költözz ide,itt az megy a szomszédban.Én jobban örülnék ha trambuliznának.Sőőőőt lehet meg is kérdezném őket,hogy én is mehetek e????:-)

Ne olyanokba köss bele akik jól érzik magukat a gyerekeikkel vagy a férjükkel!

Vagy írigy vagy?A te férjed nem ilyen?A gyerekeid lesz@rnak???Az meg a te bajod.Biztos azért amilyen hárpia vagy.Remélem nem szólsz át a szomszédba hogy hagyják abba és nem rontod el a jókedvűket.

Szégyeld magad inkább!!!

2013. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
95%
Miért mit csináljon 13 éves kamasz fiúval? Zárja be a szobába és nézze üvegfalon keresztül?
2013. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezőnk irigy, mert náluk nincs ilyen jó családi élet :-)

Drága Kérdező! Ne kukkolj, helyette inkább próbáld meg Te is jól érezni magad a bőrödben, és szervezz közös, családi programot, hátha akkor kevésbé leszel mufurc :-D

2013. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!