Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éreztessem anyámmal,...

Hogyan éreztessem anyámmal, hogy szeretem és mindent köszönök neki?

Figyelt kérdés
A napokban gondolkoztam el azon, hogy aki tényleg mindenben mellettem volt és segített születésem óta az anyám volt és senki más. Bármi bajom volt ő mindent megtett azért, hogy nekem jó legyen még akkor is ha tudta, hogy neki ez nem jó. Én cserébe sokszor lepattintom és nem úgy beszélek/viselkedek vele mint ahogy kellene. Szégyellem magam miatta de én magam sem tudom, hogy mi ennek az oka. Belegondoltam, hogy mi lenne ha nem lenne és bekönnyeztem pedig sose sírok. Nem vagyok érzékeny. Nem szoktam neki kimutatni, hogy szeretem. Az csak egy dolog hogy amikor szülinapja van vagy valami más akkor veszek neki valamit, az öcsém meg mindig ölelgeti vagy csinál valamit. Még a saját anyámnak is nehezemre esik kimutatni, hogy mit érzek. Hogyan változtathatnék ezen? 22/F

2013. máj. 18. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Öleld meg, az beszédesebb minden szónál:)
2013. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb, néha egy -egy kötetlen, nyugodt együttlét, laza beszélgetés. Ami nincs kitervelve, ünnephez igazítva, amikor mindent csak úgy elmondani lehet, és hallgatni -együtt... Szépen írsz... eljött az ideje, hogy a kamaszkor után visszatalálj az édesanyához. Weöres Anyámnak c. verse jutott eszembe.


"A kamaszkor tőled

elkuszált,

férfi-szívem újra

rád-talált"

2013. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki egyszerűen így, ahogy leírtad? Vegyél erőt magadon most az egyszer :)


Hidd el, mindennél többet jelent egy anyának, ha ezt így a szemébe tudod mondani :)

2013. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!