Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi vezérelheti azt a szülőt...

Mi vezérelheti azt a szülőt aki nem akarja látni, nevelni, ezáltal szeretni a gyermekét?

Figyelt kérdés
kisgyermekekről van szó...

2013. máj. 22. 10:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem világot váltani akarok ,simán csak ezen emberek lelki világát szeretném meglátni,vajon milyen lelki világ kéztet erre egy embert és az miért alakulhatott így
2013. máj. 22. 11:03
 12/15 A kérdező kommentje:
én embert írtam nem nevesítettem a szülőt....nyilván vannak rossz anyák ugyanúgy ahogy rossz apák...
2013. máj. 22. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem akarom és nem is tudom megérteni az olyan szülőt, aki nem szeretni a saját gyerekét. Legyen az tervezett vagy "becsúszott" gyerek. Basszus, a saját véréről van!!!
2013. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kimaradt a szórásból: Akármilyen fájdalmas is, előfordul, hogy egyszerűen nincs meg az illetőben az anyai/apai ösztön. Az ilyet nevelhetik akárhogy, jöhet akármilyen példás családból, soha nem fogja szeretni a gyerekeket.
2013. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

OKÉ!

kicsit későn írók, bocsi.

Szerintem nincsen rá kész, de a pasik ilyenek, szerencsések, nekik van döntésük!A nőnek nincs ha baba megszületik velük marad még ha nincsenek is készen rá, de a pasik velük nem törődnek, ráveszik a szex-re, aztán ha jönn a gyerek:

Sajnálom nem állók készen!

Szerintem az apa őnző, és túl lefoglalja, hogy önmagát sajnálja.

2013. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!