Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a megfelelő lépés ilyen...

Mi a megfelelő lépés ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szülőktől külön élünk. A férjem észrevette egy ideje, hogy akkor jön ki rajta valami (alvázon), ha nálunk vannak, vagy mi náluk. Higiéniával nincs gond sehol, de én is szedtem már össze fertőzést munkahelyen vagy egyéb közös helyiségekben.

Ilyenkor szóljunk, ne szóljunk...?


Nem is teljesen biztos, csak tényleg úgy tűnik, mintha lenne összefüggés a kiújulás és a találkozások között.


2013. máj. 28. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menjetek a szüleidnél WC-re. Amikor meg hozzátok mennek, takarítsátok ki utánuk a WC-t.
2013. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
62%
Hát én nem vagyok benne biztos, hogy értem a kérdésed :D
2013. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy valami gombafertözésröl vagy hasonlóról lehet szó. (Hogy ezt miért nem irja le világosan a kérdezö, az viszont érthetetlen)


Az könnyen lehet, hogy a sztüleid közül valakinek van ilyen fertözése, tünetmentesen, de ettöl még fertöz.


Náluk ne ülj a WC-re, ha meg nálatok vannak, akkor ami ott vannak szintén ne ülj rá, amikor meg elmennek, utána fertötlenitsd a WC-t.

2013. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És utolsóhoz kiegészítésként..

Ha mentek hozzájuk, wc előtt kézmosás! Nem a törölközőjükbe kéztörlés... A wc papíron a külső lapokat nem használni, utána kézmosás megint nem az ő törölközőjükbe törlés...


Otthon másik törcsit kirakni nekik...



(Nekünk anyósom mindig az orrunk előtt rak ki másik törölközőt, hogy az csak nekünk....már az első alkalommal amikor mentünk...)

2013. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!