Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a nevelő...

Hogy mondjam el a nevelő anyumnak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Nemsokára bankett és ballagás. A nevelő anyum azt mondta levágja és befesti a hajam. Ezzel csak az a bajom, hogy 1 éve is levágta. Aztán anya elvitt egy fodrászhoz aki azt mondta: nem tudom kivágta a hajad de rémes :O Na, ezért félek. A ballagás számomra fontos és nem akarok hülyén kinézni. Viszont sok mindent ki kell fizetni így nincs pofám megkérni, hogy vigyen fodrászhoz. Mit mondja neki? Nem akarom megbántani.
2013. máj. 31. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen mond meg, hogy most nem szeretnéd, ha levágná. Egyébként én sose értettem, miért kell ez a nagy puccparádé ilyen alkalmakra. Egy saját magadnak elkészített szép fonás, vagy egy sima, leengedett is haj nagyon szép és elegáns tud lenni.
2013. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Legegyszerűbb tényleg az lenne, ha elmondanád, hogy most inkább fodrászhoz szeretnél menni. Ha ez nem megoldható, akkor mond neki azt, hogy anyukád meglepett azzal, hogy befizetett egy fodrászhoz és nem szeretnéd azzal megbántani, hogy visszautasítod. Ez utóbbi viszont csak akkor jó, ha nem vele akarod kifizettetni a fodrászt.
2013. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Jah az első jól mondja, nem kell dámáskodni mint esküvőn is sok nő rittyenti magát a nagy semmire, fond be a hajad, vagy csinálj magadnak jó hajat, de hülyeség egy 2 órás ácsingózásért összekapni a másikkal.

Ha mégse hallgatnál ránk, akkor nevelő muterod elb*ssza a hajad, az mennyivel jobb lesz igazam van?

20/F

2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos anya csak most tudta meg. a nevelő anyum viszont már a hajcsavarókat is beszervezte és annyira lelkes lett.
2013. máj. 31. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondd, hogy nem akarsz rövidebb hajat. Csavarjátok be, tűzzétek fel és kész.
2013. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, minek a felhajtás? Én az esküvőmre kontyba kötöttem a hajam, kicsi smink és kész is voltam:)

Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd levágatni, épp növeszted, stb!:)

2013. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!