Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg az anyukámn...

Hogyan mondjam meg az anyukámnak hogy borotválja le a hónalját? Nem akarom hogy cikisen érezze magát.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi!
2013. jún. 9. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha cikinek érezné, leborotválná. Az ő korában egyébként sem volt divat a csupasz hónalj.
2013. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor csak kérdezd meg tőle kedvesen, érdeklődően, hogy jön a nyár, vegyél-e neki borotvát, hogy leborotválhassa a hónalját, és kész. Talán érteni fogja a célzást.
2013. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Inkább TE nem szeretnéd cikisnek érezni. Nyilván ha ő cikinek gondolná, vagy zavarná, akkor leboroltválná. Hagyjd rá ezt a döntést.
2013. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

én anno simán megmondtam anyumnak, hogy borotválja le, vagy gyantáztassa. nem sértődött meg, nagyon jó kapcsolatunk van, hallgat rám a divat és szépségápolási kérdésekben :)

azt is lazán a figyelmébe ajánlom, hogy kicsit már lenőtt a haja, szívesen befestem.

mivel nem egy tekintélyelvű zsarnok, hanem partnerként kezel engem, így sosem bántásnak veszi, hanem jótanácsnak.

2013. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
51%

Hozz létre egy olyan környezetet, hogy pl. együtt netezzetek és mutass néhány fotót erről, cikkeket, leírásokat, trendeket.

Tegyél a képekre, cikkekre világos megjegyzéseket és anyukád reagálni fog. Ezzel elindulhat egy beszélgetés.

2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá ezt, az ő dolga. Nyilván látja, hogy vannak, akik borotválják, pl. te is. Ha akarta volna, már megtette volna. Az én anyukám se borotválja, de volt már, hogy ment valahová és kérte, hogy adjunk neki borotvát, mert le szeretné szedni a szőrt. És akkor adtunk.
2013. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annak erezne, leborotvalta vona,
2013. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem érzi cikisnek, mivel nincs hozzászokva. Persze, Te annak érzed, ami érthető is. Nekem a lányom szólt, mikor ujjatlan pólót vettem fel, hogy:

- Te anyu! Nem gondolkodtál még azon, hogy a hónaljad leborotváld?

- Hülye vagy? Elvágom, megvágom magam!

- Akkor itt van a Weet szőrtelenítő, ezt próbáld ki.


Na szóval, nálunk így kezdődött, és nem is használom a borotvát, mert bal kézzel csak bénáznék, az viszont praktikus, és egyszerű a használata.


Ha a viszonyotok klassz, akkor valahogy így kezdj bele.

2013. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!