Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a barátnőm...

Hogy lehet az, hogy a barátnőmnek simán mondom, hogy szeretlek de a testvéreimnek meg anyukámnak egyszerűen nem tudom kimondani?

Figyelt kérdés
Hiába akarom egyszerűen mintha blokkolva lennék, egyetlen egy olyan barátnőm van akinek ki tudom mondani és ha neki kitudom a családomnak miért nem?
2013. máj. 11. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele

szerintem a család se olyan, aki kimondja... nálunk legalábbis

2013. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok. A barátomnak és a barátnőimnek simán mondom de anyámnak soha nem mondtam miota élek, de ennek oka is van ...
2013. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem mondanék ki ilyet, mert kb. kiröhögnének, ha ilyet mondanék. Soha nem hallottam családtagok közt ezt kimondva.

Párom más, ő nem érzelmi fogyatékos, mint ők...

2013. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen nem divat a családban? Én se tudtam a családomnak mondani soha, de annyira nem is baj, mert azóta nem szeretem őket :)
2013. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi sem szoktunk mondani,de enélkül is tudjuk hogy szeret a másik:)
2013. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez nem gond, amennyire meg tudom ítélni.. én is így vagyok vele:)
2013. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Stimp ***** válasza:
A barátnődnek azért mondod mert állandóan szexelni akarsz vele és ezzel veszed le a lábáról ha állandóan ezt tudattatod vele,a rokonokkal meg nyilván nem ez a helyzet.
2013. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!