Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! Hogyan értessem meg...

Fontos! Hogyan értessem meg anyukámmal, hogy elfogadja, hogy én csak és kizázòlag ápolònő akarok lenni és az egészségügyi asszisztensire nem akarok menni? 19/L

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki az epilepszia lehet mert az gyògyszeresen van kezelve.

Egy ideig nem szòlt semmi erről azt hittem belenyugodott és elfogadta, de mègsem.

Mit tudok tenni,mert azt mondjàk mindig a szüleim, hogy olyan szakmàt válasszak majd amit szeretek szìvesen csinálni hàt ez nagyon is az a szakma amit szeretnék csinálni.



#betegség #szakma #ápolònő
2013. jún. 13. 06:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen mar azt csinálsz, amit akarsz.
2013. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van???

Az epilepszia hogy jön ide?

Ki mit fogadott el?

Olvasd már el, amit írtál...

2013. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég zagyvaság amit írtál! Igaza van a másodiknak, olvasd el még egyszer!
2013. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akkor annyit kérdezek csak, hogy hogyan győzzem meg anyuékat, hogy èn csakis ápolònő lenni. De vannak betegségeim és szerintük ezek miatt mobdjak le ròla. De én nem akarok. Hogyan értessem meg velük, hogy én csak az akarok lenni.

Bocs ha furán ìrtam le csak ideges vagyok. Remèlem îgy már érthető.

2013. jún. 13. 07:27
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
az ápolònők éjszskàznak is ám meg rohangálnak egész nap!!!az nem ajánlott epilepsziásoknak!!!csak féltenek!!
2013. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez is tudom megértem őket, de mindent végig gondoltam. Ès ezek után is ezt szeretnèm. Ezért imádom őket, de nagyon szeretném. :)
2013. jún. 13. 07:50
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog, hogy te mi szeretnél lenni, de vannak egészségügyi alkalmassági követelmények. Egy epilepsziásnak nem ajánlott ez a foglalkozás. Fel sem vesznek abba a suliba.
2013. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőzni? Minek? Felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Elmész egy tanfolyamra és ennyi. Na persze, ha nincs rá kereted, ne várd el, hogy ők pénzeljenek 19 évesen.
2013. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nekem ez a képzés még ingyenes.
2013. jún. 13. 08:29
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Skacok! Én is epilepsziás vagyok, de mégis kórházban dolgozok. Úgyhogy ez a történet bukta...

Ápolónő szeretnél lenni? Hát legyél. Ne félj tőlük és beszéld meg velük. Ha meg nem értik meg szard le... Nem szólhatnak bele különösebben, mert szinte már felnőtt vagy! Puszillak :)

2013. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!