Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az imádott, drága, cuki pofa...

Az imádott, drága, cuki pofa anyukám állandóan velem ordít, meg engem bánt meg, mert MELEG VAN?

Figyelt kérdés
Mindannyian szenvedünk és betegek vagyunk a hőségtől, az egész család, ezért lehet, még egy légkondira is benevezünk a rossz anyagi helyzetünk ellenére, mert ezt már nem bírjuk tovább. De a drága édesanyám ellen én nem követtem el semmit, semmi rosszat nem mondtam, mégis mindig mindenért velem veszekszik!!!! Hülyét kapok, el szeretnék menni itthonról valahova, de nem tudok, mert kint meg MELEG VAN és rosszul vagyok tőle. Ha kilépek a házból, már fáj a fejem és hányingerem van! És tudom, hogy a hőség miatt ingerlékeny, én is az vagyok, de attól még nem másokon kéne levezetni!!!!!!!!! Micsinájjak? Megőrülök már. Mikor lesz már vége ennek a napnak?:(
2013. jún. 16. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
És jövő héten még melegebb lesz, készülj fel! :(
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Mikor lesz már vége ennek a napnak?:("

23:59-től már csak egy perc, lehet bontani a pezsgőt- és hurrá !! vége ennek a napnak is.

2013. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 Tudom:(


2 A pezsgőtől csak jobban melegem lesz.

2013. jún. 16. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Van valami betegségetek, hogy ennyire rosszul vagytok?
2013. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen. Meleggyűlöletnek hívják.
2013. jún. 16. 16:09
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Akkor gebedjetek meg a melegben!
2013. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te meg gebedj meg a gép előtt a rosszindulatoddal együtt.
2013. jún. 16. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is nehezen viselem, nincs légkondink, körbenapos a lakás, 31 fok van a nappalinkban. Szerintem ezt kevesen viselik jól. És egész nap takarítottam. :D Az ablakpucolás szinte jólesett, vizes meló. :)
2013. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tényleg melegebb van, mint az elmúlt 3-4 évben. Régen valahogy jobban viseltem a nyarat, nem is kellett ventilátor se, tök jól elvoltam. Most meg a ventilátor lételem.
2013. jún. 16. 16:31
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Inkább ne hisztizz, hanem menj víz közelbe, vagy ahogy írták gebedj meg :D


Most mit lehet erre írni? -_-

2013. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!