Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam a...

Nagyon rosszul érzem magam a suliba, nincsenek barátaim állandóan piszkálnak ezért tanulni se tudok. Hogyan lehetek magán tanuló? Az igaz ha magán tanuló leszek az drága? Hogyan tudnám megy győzni a szüleim hogy lehessek magán tanuló?

Figyelt kérdés
légyszi értelmes válaszokat,előre is köszi.és légyszi minden infot irjatok le a magán tanulóságról amit tudtok. (:

2012. okt. 16. 08:13
 1/5 gelazso ***** válasza:
0%
bocsi ,de miért kell a tanuláshoz barát?
2012. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kell,csak annyira nyomaszt ez az egész hogy már semmire nem tudok koncentrálni.És amúgy légyszi válaszoljatok. (: köszi
2012. okt. 16. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
én is sokat szomorkodok mert nincsenek barátaim a suliból,nincs kivel beszélgetnem,de nem piszkálnak vagy ilyesmi.csak ma nagyon kiborultam itthon mert suliba hallottam h a hátam mögött ki nevettek.amit lehet hogy csak túlreagáltam.a szünetekbe érzem magam a legsza'rabbul. De emiatt nem akarok magántanuló lenni. Amúgy szerintem kell valami kérelem hogy magántanuló lehess, meg kell vizsgáznod is asszem
2012. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nkem a gyermekjólétihez keelet bemenni anyával papirokat aláírni és az igazgatónak is bele kellet mennie meg kell egy jo ok! ez nm hiszem h elég de ki tudja. ja és ingyenes
2012. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia ez a magantanulas nagyon nehez szerintem bar nekem teljesen mas a tortenetem en angliaban elek es itt jarok iskolaban:( nem szeretem de ez most mindeggy en is magan tanulo akartam lenni mert nem akartam itt iskolaba jarni es nekem csak annyi volt hogy anyukam bement a suliba es megmondta hogy kikoltozunk angliaba es hogy lehetek-e magantanulo. es ennyi meg felevkor meg ev vegen vizsgazni kell en kihoztam a magyar konyveim dde semmit nem tanulok belole mert tanar nelkul nehez szerintem de van ilyen magantanar csak azt meg fizetni kell szal szerintem egyszerubb ha iskolaba jarsz
2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!