Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy csináljam, hogy jobb...

Hogy csináljam, hogy jobb legyen és ne húzzak a csúszás irányába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyszerűen utálok itthon lenni. Rendesen sírom el magam, ha arra gondolok, hogy vége az iskolának és az egész nyarat itthon kell töltsem. Ha itt van a bátyám, akkor nem olyan rossz, de ha nincs, kibirhatatlan. csak pár hónapja van ez, de utálom. Egész nap dolgozok itthon, meg minden, és a nap végén azt hallgatom, hogy nnem csináltam semmit. Értelmiségi szülők gyeremeke vagyok, de nem lehet velük beszélni. Én nem mondhatok semmit, ami ellenkezik az ő véleményükkel, mert ordibálnak. Nem tudok már rájuk hatni sehogy semmivel. RÉGEN NEM íGY VOLT. állandóan csak a szivatás és állandóan engem. elegem van. :( 17\L

2013. jún. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Szerintem beszélj bátyáddal, hogy üljön össze a család és tárgyaljátok meg együtt a szülőkkel ezt a helyzetet. Hátha sikerül valamit előrelépni. Ja és mormolj el egy imát, az segít :)
2013. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudsz elköltözni a tesódhoz/tesóddal?

mondanám h üljetek le és beszéljétek meg a helyzetet,de úgy sem használna.am mi történt h ilyenek lettek?vagy nálad is egyszerűen csak fokozatosan megváltoztak?

2013. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Sajnos énis ugyanebben a cipőben járok 98%ban csak nekem rosszabb, mert engem vernek is és zsarolnak, szadiznak.. gondolom téged sem engednek sehova ezek szerint nyáron, ha igen akkor meg próbálj meg 1 közeli rokonhoz menni vagy 1 barátnődhöz..

2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!