Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha szüleidről...

Mit szólnál ha szüleidről kiderülne hogy másodunokatesvérek?

Figyelt kérdés
Nekem ez most derült ki, hogy plasztikai műtétre készülök. Utálom és megvetem őket. Amúgy még kisgyerek korunkban elváltak. Gondolom megijedtek, mert én csúnya kancsal lány lettem, tesómnak meg a nyakával volt vmi...Hánynom kell tőlük.
2013. jún. 25. 13:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez a nap kamukérdése... :D csúnya kancsal lány lettem xDDD
2013. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%

Amikor még csak a fő kérdést olvastam, az jutott eszembe, hogy hányingerem lenne, és most látom, Te is ezt írtad.

Valószínűleg nem is tudnék felocsúdni a döbbenetből, sajnálom hogy felnőttként kellett megtudnod - bár ez a lényegen nem változtat. Reméljük a ti gyerekeiteken nem fog semmi kiütközni emiatt.

2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Már mi a fenéért lenne kamu???
2013. jún. 25. 13:40
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát igen! Én is attól félek! Még nincs gyerekem, de ezek után félnék is hogy baja lenne. Nem bírom felfogni hogy lehettek ennyire fogyatékosak... És most én szenvedek az ő hülyeségük miatt! Hányinger. Ez miatt már nem tudom szeretni anyut... Annyira gáz!!!!
2013. jún. 25. 13:44
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

én is undorítónak tartom, félreértés ne essék, de másodunokatesók között nincsen ilyen gond. engedik a házasságukat, hiszen bizonyított tény, hogy a génállományuk kb annyira közös, mint két idegené.

szóval undi, de nektek nem ettől van bajotok, és a te gyerekeidnek se lesz

2013. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Én pl most ismertem meg a másod unokatesóimat 28 évesen.Akár össze is jöhettem volna valamelyikkel,mert nem tudtam róla.Amúgy már neharagudj,de ilyen miatt utálod,és undorodsz anyádtól?Normális vagy?Bezzeg amikor járni,beszélni tanított,foglalkozott veled gyerekkorodban,a hányásodat takarítota utánad(mert tuti voltál ilyen vírusos) akkor jó volt mi?Én meg az ilyen gyerekektől undorodom és van tőlük hányingerem,akik így beszélnek a saját annyukról!!!!
2013. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ettől vannak ilyen gondjaim. Ok nem születtem nyitott gerinccel vagy egyéb durva rendellenességgel, de a görbe fogsor, kancsalság, asszimetrikus arc nekem bőven elég...
2013. jún. 25. 13:53
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

az emberek fele görbe fogsorú, kancsal, vagy asszimetrikus az arca. semmi köze ennek ehhez, nem hiszem, hogy okosabb vagy a genetikusoknál. nézz utána, esélytelen, hogy nyoma legyen a másodunokatesók között ilyennek. gondolod, hogy engedélyeznék a 21. században a házasságukat, ha ennek fennállna veszélye?


sorry, te egyszerűen nem vagy szerencsés, és nem vagy szép. ezt nem foghatod erre.

2013. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen is gusztustalan! Minek kell pont a rokonoddal basznod! Ez primitív és szánalmas... És tudta és mégis megkockáztatta, hogy szül, mert az volt a lényeg hogy ő kielégült legyen és boldog, és az hogy a kölykeivel mi lesz az le volt szarva...
2013. jún. 25. 13:58
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
azt nem mondtam, hogy nem gusztustalan, a gyomrom nekem is felfordul, de nem ettől csámpás a fogad és vagy kancsal, az tuti
2013. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!