Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit mondjak Édesanyukámn...

Mégis mit mondjak Édesanyukámnak, hogy végre ne féltsen és engedjen el ide-oda?

Figyelt kérdés

A nyáron leszek 19éves,lány vagyok.

Ha vhova el is enged,folyton kérdezi hová megyek,kikkel,megszabja mibe mehetek(ne legyen dekoltázsom),értem jönnek...vagy el se enged.Pedig jó lány vagyok-nem cigizikek,iszok,drogozok,pasizok(még nem is volt barátom,szűz vagyok).

Nagyon jó kapcsolat van közöttünk,szinte már barátnõi(csak 40éves,fiatalos).Lehet épp ez a baj,h-mivel nem dolgozik,itthon van állandóan-csak magának akar,h vele legyek...meg ha Apa hazajön,vele is.

Viszont én oké h szeretek vele lenni stb...de szeretnék a barátnõimmel is szórakozni menni,ott aludni..stb...

Ötletek?Annyira féltenek komolyan,mindenhol és mindenkiben a hátsó szándékot látják..

Mit csináljak?

Köszönöm szépen elõre is!:)


Ja még annyit h már próbáltam beszélgetni errõl,de semmi haszna nem volt...és az érettségim meg a bizim is jó lett,egyetemre szeretnék járni...



2013. jún. 25. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kész tények elé is állíthatod, pl.:

"Anya most elmegyek, majd éjfél körül jövök! Szia!"


És elmész. Nem várod meg, hogy megtiltsa, vagy hisztizzen, vagy ne engedjen el.

Amíg gyerekként viselkedsz, akinek az anyja mondja meg, hogy kikkel barátkozhat, addig ne csodálkozz, ha gyerekként kezel.


Illetve ott az a lehetőség, hogy munkába állsz és albérletbe költözöl.

2013. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt nem is ez a baj,nem kezelnek gyerekként.. egyszerûen féltenek...
2013. jún. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!