Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h a muter több...

Mit csináljak h a muter több dolgot engedjen?

Figyelt kérdés

Bocs ha tajparaszt bunkó leszek de most nagyon ideges vagyok!


Regény:


Fél 9kor megbeszéltük a barátnőmmel h kimegyünk. Lejött hozzánk, anyám mondta h fél óra múlva legyek itthon (9-re) csak az a poén h mi elmentünk a tescoba és utána meg mindig leülünk valahova és beszélgetünk. Utána felhívtam h maradhatok-e még 1 kicsit az utca végén (ott van a játszótér) mondta h fél óra. Fél 10-kor hazajöttünk és megkérdeztem apától h itt aludhat-e a csaj, megengedte, ő is felhívta az anyját ő is megengedte. Erre kb 10 perc múlva jön anyám mint 1 idegbeteg h fejezzük be a mai napot blabla mintha rosszat csináltunk volna, egyébként is mindig beéget valamelyik ismerősöm előtt. Itt izélek h de nem maradhat itt meg ilyenek, azt mondta h nem. Kikészültem. Hazakisértem (itt lakik a másik utcába, és tavaly nyáron se engedte h ott aludjak pedig ismerik egymást a szüleink) Biztos a korom miatt van vagy nem tudom de ilyenkor lázadok. Elhiszem h piálni meg bulizni nem enged (mondjuk nem is akarok) de itt lakik a barátnőm A MÁSIK UTCÁBA!!! éééés nem engedi... ha rákérdezek akkor az a válasz h "mert" de vele vitatkozni se lehet amúgy. Apa nagyon sok mindent megenged de anya... ilyenkor mindig elhordom magamba mindennek, tudom h nem helyes de kikészít idegileg h nekem semmit nem lehet.

9-10 évesen AZ UTCÁNKBA csak 7-ig lehettem kint, pedig itt kikopogózott a környékről az összes gyerek, én meg nyáron 7-kor már bent ültem. Soha nem engedett sehova. Tesómat 14-15 évesen meg a barátjával (akivel kb 2 hete volt együtt) elengedte 1 másik faluba szilveszterezni, olyan 10km-re innen, engem meg most a másik utcába nem engedett szilveszterezni. És pont tesóm az a kis törékeny izé akit jobban kellett volna félteni mint engem, mert én meg tudom magam védeni, amúgy se vagyok törékeny. Szinte az összes ismerősömet kiengedik főleg nappal ameddig akarják, nekem meg még nappal is meg van szabva h meddig lehetek kint, mintha itthon bármit is kellene csinálnom. Utána meg az van h egész nap gépezek, mit csináljak akkor? mást nálunk nem is lehet.

Azt akarja h örökre kicsi maradjak, de nem veszi észre h ezért kezdem szinte megutálni. Nem aludhat itt a legjobb barátnőm aki a másik utcába lakik, állandóan kussolnom kell, legyek mindig csendbe, legyek itthon mindig, azt csináljam amit ő mond, öltözzek normálisan stb. K I K É S Z Í T ! Nem merek neki ilyenekről beszélni mert amilyen idegbajos tud lenni lekúr 2 pofont, és 1 évig hallgathatom a szöveget. Már a nővéremmel rég rájöttünk h ő nem olyan mint más anyák. A nővérem 20 éves lesz és minden hétvégén a barátjánál alszik, anyám szerint meg ez nem jó dolog mert a barátja anyját biztos zavarja már, közbe meg tök aranyos mert szereti ha tesóm ott van.

Nem akarok én rosszalkodni, csak többet szeretnék!

15L


2012. jún. 8. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apukádat, hogy a barátnődnél alhatsz-e, ha ő igent mond, akkor menj el, az anyukád meg ordibáljon kedvére, úgyse fogod hallani a másik utcában. :) Ez majd észhez téríti talán..
2012. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Anyukád egy miatt rágott be,és hozzáteszem jogosan.

Azt mondta este 9-re legyél otthon. Biztos vagyok benne,hogy úgy mentél el,hogy azt mondtad, otthon leszel.De késtél. Ha tudod hogy mikor kell otthon lenni,akkor nem kell a játszótéren leülni hanem egyből haza kell menni.

Anyud megsértődött,mert megkért valamire,és mégsem tetted meg. Mintha egyik füleden be a másikon ki eset lenne.

Aggódott,ideges lett,így úgy döntött a büntetésed az ha este egyedül elgondolkozol azon, hogy mit rontottál el.

Nem aludhat ott a barátnőd. Nem gond. Majd alszik legközelebb. Talán kezdésnek nem hisztizni kéne(mert ez bizony hiszti) Hanem okosan gondolkodni.

1. Ha anyud azt mondja este 9-re otthon legyél,akkor menj haza fél 9-kor és inkább kérezkedj el újra 1 órára.

2. Mindig figyelj arra,hogy amikor hozzád beszél akkor figyelsz rá.

Egy idő után ha anyud látja,hogy engedelmes vagy akkor engedékenyebb is lesz..

Hidd el,tudom miről beszélek.(nekem anyám nyáron este 8-kor síppal jelzett hogy haza kell mennem,ráadásul a 10-dik emeleten laktunk.Gondolhatod milyen hangosan szólt a tornasípja..)

2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ma fél 9-kor mentünk ki. Nekünk félóra nagyon nem elég semmire! A mi sétálásunkkal kb 15-20 perc mire elérünk a kb 300m-re lévő tescoig. 8:57-kor jártam az utca végén és felhívtam h maradhatok-e és azt mondta h fél óra. Fél 10-kor már itthon voltunk.


De a ház előtt nem lehettem 7 óránál tovább. Én nem tudom miért félt ennyire. Ma is apa megengedte, erre átjön anyám...

2012. jún. 8. 23:16
 4/16 reptoid ***** válasza:
65%

23:10


Hát látszik, a matek nem az erősséged :D

Fél 10-re otthon volt, előtte felhívta az anyját, hogy maradhat-e még fél órát. Tehát kereken 9-kor hívta fel, amikor otthon kellett volna lennie. Az anyja egy percet nem aggódhatott, hiszen éppen akkor beszélt vele telefonon, és engedte meg neki, hogy maradjon még fél órát.

2012. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy menjen haza fél 9-kor, mikor akkor megy el otthonról? :D
2012. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

okostónik..Én nem azt mondtam hogy fél 9-re menjen haza.


Hanem azt,hogy legközelebb ha az anyja este 9 órát mond akkor menjen haza fél 9-re,és kérezkedjen el még 1 órácskára.. A jövőbeni eseményekre akartam rávilágítani

2012. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

23.10-nek. Jól lepontoztak,pedig iagazd van (én adtam zöld kezet) Szerintem is csak hisztizik a leányzó.De amíg ilyen hisztis addig nem is baj ha az anyja ilyen szigorú..

(Ezt is pontozz le kérdező nyugodtan...)

2012. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit ;)


Nem hisztizek, de most komolyan... nem vagyok már 5 éves és nem mondom h már felnőtt vagyok stb. De könyörgöm.. a másik utca itt van, 5 perc alatt odaérek! Az utca végéről meg 2 perc alatt. Nem történik itt semmi, nem tudom mitől félt.

Szerintem annak örülne ha a nap 24 órájában be lennék zárva.

2012. jún. 8. 23:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy ez hol hiszti. Az apja megengedte, hogy ott aludjon nála a barátnője, erre az anyja kicsapja a balhét, és hazaküldi szegény lányt. Gondoljatok már bele milyen megalázó ez a barátnőjének is. Ráadásul HAZATELEFONÁLT 9 előtt, hogy maradhat-e még, tehát nem késett, engedéllyel volt kint tovább. A másik utcában a barátnőnél aludni sem olyan rémes dolog, amit ne lehetne megengedni a 15 éves gyerekünknek, én már 5-6 évesen is aludtam a barátnőmnél..
2012. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Anyád ennyire zsarnok ???? Jó nagy papucs apád lehet.
2012. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!