Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom ma elhagyott mert a...

A párom ma elhagyott mert a fiam csúnyán beszélt vele és én nem szóltam rá. Azt mondta ő ezt nem bírja tovább. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 12:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
93%
sehogy. a fiad szabados viselkedése ezek szerint fontosabb volt, mint a párkapcsolatot.
2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
ezelőtt nem beszéltetek erről? Gondolom nem az első eset volt. Miért nem szóltál rá?
2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
67%
Először is: rá kellett volna szólni a fiadra; attól, hogy a Tiéd, igenis nevelned kell. (Nekem is van két kislányom, megdorgáljuk őket, ha rossz fát tesznek a tűzre, ettől függetlenül még szeretjük őket). No most, megnehezült a dolgod, mert a Fiadat kell rábeszélni, hogy legyen szíves kérjen a Párodtól bocsánatot és beszélje rá, hogy térjen vissza Hozzád.
2013. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell visszaszerezned. A párod minden jel szerint nem óhajt részt venni a gyerekkel közös életedben. Abban igaza van, hogy nem kéne hagynod, hogy csúnyán beszéljen vele, de mint férfi a férfivel, gondolom nem vette a fáradságot, hogy leüljön megbeszélni a fiaddal, miért viselkedik így vele. Csak megtűrte a gyereked. Nekem nem kéne ilyen pasi, a helyedben örülnék, hogy lelépett. Keress olyat, aki a fiaddal együtt elfogad, a fiad meg kérd meg, hogy tisztelje a választásod, a társad.
2013. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

Szia!


A fiaddal mindenképpen ülj le, és beszéld meg vele, hogy nem szabad így viselkednie/beszélnie másokkal.

Kérd meg, hogy kérjen szépen bocsánatot a párodtól, de azzal nem értek egyet, hogy a fiad kérje meg a párodat, hogy térjen vissza hozzád.

Véleményem szerint a gyerekkel nem szabad érzékeltetni azt, hogy esetleg a párod miatta ment el, mert az nagyon nagy lelki nyomást és sérülést okozhat neki.

A pároddal mindenképpen beszélj, mondd el neki, hogy a fiaddal mindent megbeszéltél, és, hogy próbálsz odafigyelni a dolgokra, nevelgetni. (Valamint megmondanám neki, hogy adott esetben, ha a fiúval elszaladna a ló, a párod is nyugodtan mutassa/fejezze ki nem tetszését.)

De azért azt megjegyezném, hogy az sem teljesen normális, ha egy férfi ezért hagyja el a párját, mert a gyerek problémás. Minden gyereknek vannak olyan húzásai amik kiverik a biztosítékot, de tudnunk kell lereagálni és a helyes útra terelni, nem pedig megfutamodni és lelépni..

2013. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
59%

Miért beszélt vele csúnyán?

A férfi tett Nektek valami rosszat?

2013. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

A fiam még nekem sem fogad szót nemhogy egy idegennek.

Tegnap a párom meg akarta verni a gyereket mert csúnyát mondott neki, persze én nem hagytam és ebből lett a vita.

2013. júl. 3. 12:48
 8/49 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom ez nem az első eset, hogy így bánt vele a fiad.

Neked kell megnevelned a fiadat.

Ha komolyan gondolod, hogy a jövőben kiállsz majd a párod mellett, akkor keresd meg a őt, és beszélj vele. Ígérd meg, hogy változtatsz, és tartsd is be az ígéreted.

Talán szeret annyira téged, hogy adjon neked még egy esélyt.


Ha összejössz a volt pároddal, ha nem, és másik férfi jön az életedbe, meg kell tanulnod fegyelmezned a fiad, különben mindenkit el fog marni mellőled.

2013. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell hagyni, hogy megverje a gyerekedet, sokkal hatékonyabb és humánusabb eszközök is vannak.


Az más kérdés, lehet, hogy a fiad arra játszott, hogy ellehetetlenítse a kapcsolatotokat.

2013. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Miért beszélt vele csúnyán a fiad? Nem mindegy, hogy spontán, vagy az élettársad tett is valamit ezért.


Természetesen a csúnya beszédért szólni kell, de az, hogy meg akarta verni ezért, az durva. Szerintem ne sajnáld, hogy elhagyott, ez egy állat...

2013. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!