Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza elhagyott barátnőmet?

Figyelt kérdés

A történet a következő, körülbellül egy fél éve dobtam a volt bnőmet. 1-2 hónapra rá újra elkezdtünk találkozgatni és többször is lefeküdtünk egymással. Ekkor ismét közöltem vele , hogy semmi több nem lesz belőle (belátom végzetes hiba volt). Egy ideig nem beszéltünk. Később feltűnt hogy talált magának mást (nem fogom ócsárolni, de elég ronda a srác), ők azóta nagyon jól megvannak (túlzottan is)és a srácnak nem tetszett, hogy beszélgetünk ezért (gondolom) megkérte volt bnmet hogy tiltson le mindenféle közöségi oldalon. Nemrég tettem egy kísérletet hogy újra beszéljek vele (megkérdeztem hogy mi a helyzet vele, stb (persze egy kedves ismerősöm felhasználóján keresztül küldtem az üzenetet mivel én ugyebár nemtudok)). Közölte velem , hogy hagyjam békén és ne szóljak hozzá többet. Úgy érzem kifogytam az ötletekből :/... Röviden 2szer elbaltáztam. és most szörnyen hiányzik (még mindig). Mit tudnék csinálni? Ötletek? (Félreértések elkerülése végett, nem szenvedem hiányban a nők terén, és ezért tudom hogy nekem ő kell)

Előre is köszönöm

20/F


2012. márc. 24. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
előre kellet volna gondolkodni...
2012. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

köbö 0% esély van rá, hogy újra összejöjjetek.

ha ő meg van a pasijával nem fogja érted ott hagyni főleg, hogy 2x basztad át.

2012. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

értékessé kell tenned magad.

pl ha mennek szórakozni,vagy társaságba,te is oda mész,de nem foglalkozol a csajjal.

neked kell lenned az alfahímnek.

mindenkinek látnia kell,hogy te vagy a legszórakoztatóbb,legvonzóbb,legjobban flörtölő krapek.

azt is látnia kell a csajnak,hogy az orra előtt elcsábítasz egy csajt,lehetőleg a barátnőjét,vagy az exednél szebb csajt.

ha ezt demonstrálod,vagyis hogy nem vagy megzuhanva,vonzó-szórakoztató a társaságod,akkor a csaj újra vágyhat rád.

2012. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért az "átbaszás" elégé erős egy szó ehhez...szimplán nem tudtam hogy mi jó nekem ... :( ....

Azzal hogy leirjátok h "baszhatod" azzal nem jutok előrébb

2012. márc. 24. 23:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de miért szakítottál vele egyáltalán, ha ennyire kell a csaj?

Vagy nem is... hagyjuk, mert egyszer még követhet el hibát az ember, fogjuk rá pillanatnyi elmezavarra, vagy akármi másra.

De ha időközben rájöttél, hogy nem érzed jól magad nélküle, és újra találkozgattok, sőt, le is fekteted, akkor mi a szent frászkarikáért mondod azt neki, hogy "bocsi, cicám, de ennél a pár hancúrnál többet ne várj később sem?" Egyszerűen nem értelek. Nincs az a nő, aki egy ilyen lealázás után visszamenne az exéhez, még ha szereti, akkor sem. Ezzel a "párszor megfektetlek, de úgyse jövök össze veled újra, ne is várd" szöveggel olyan szinten gázoltál bele szerencsétlen lány önbecsülésébe és lelkébe, hogy ezek után szerintem a legjobb, amit tehetsz vele, hogy békén hagyod, és engeded, hogy boldog legyen egy olyan fiúval, aki valóban szereti, tiszteli és megbecsüli őt. Azon meg végképp ne akadj ki, ha a leányzó mindezek után elküldött a sunyiba, és arra kérd, hagyd békén... sőt, igazából örülhetsz, hogy megúsztad ennyivel és nem küldött el még jobban a búsba.


Ami azt illeti, haver, ez a vonat szerintem is elment már. Keress másik lányt, és hagyd ezt a szerencsétlent végre élni.


Még egy költői kérdés: ha kétszer elszalasztottad őt és nem voltál képes megbecsülni a barátnődet, miből gondolod, hogy most harmadjára sikerülne? Csak kíváncsiságból.

2012. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmár hagynod kellene, ha már van másik párkapcsolata. Ha te lennél a helyében mit tennél? Nem örülnél neki biztos, hogy dobtak aztán összejártatok kufircolni aztán már reménykedtél, hogy hátha megint összejöttök és akkor megmondják neked hogy nem. Nehezen túlteszed magad rajta, találsz valaki mást, akivel ismét jól tudod magad érezni.
2012. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem mindezt , mert gondoltam hogy majd mással jobb lesz (cs Férfiből vagyok énis) és legalább 8-10 másik lánnyal próbáltam és egyik sem volt jó....az ember téved..én nagyon tévedtem...védelmemre szolgáljon hogy belátom.... :/ és egyetértek a válaszaitokkal ...csak egy utolsó kis szikrát keresek a reményre... :( ...de látom felesleges...
2012. márc. 24. 23:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Hááát, Lepsénynél még megvolt. Utána más szedte össze. ßaszhatod a motorod.
2012. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Azért tettem mindezt , mert gondoltam hogy majd mással jobb lesz "


Na ez a lényeg! Azt hitted mással jobb lesz, tehát ha ló nincs, jó a szamár is alapon szeretnéd visszakapni a csajt. Mert nem találtál jobbat!

Lassan írom, hogy értsd: _ez_nem_szerelem_ a részedről. Nem ő hiányzik, hanem a megszokás, az, hogy őt ismered, vannak vele pozitív emlékeid gondolom tucatjával.

Elbaltáztad, ez van, hagyd békén!

2012. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem a csajszi már rég elfelejtett s te csak féltékeny vagy!!DE ha nem akk meg sztem nem fogod tudni visszahódítani ha már 2x-szer kidobtad!!
2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!