Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmit nem csinálhatok,...

Semmit nem csinálhatok, örökké ugrálnak helyettem, öntörvényűek, senkire se hallgatnak, ez már kikészit, mi legyen?

Figyelt kérdés

apám ilyen... lassan 70, év meg 29... az az alapvető problémám, hogy semmit nem csinálhatok magamtól. Ha lyukat kell fúrni a falba, max annyit csinálhatok, hogy fogjam a létrát. Egy téglarakás volt az útban (úgy egy négyzetköbméternyi), csak el kell mennem a boltba, 5 perc, és elrámolom - hazajöttem, már el volt rámolva. Múltkor, a meggy szedéskor csak odébb akartam tenni a létrát, máris pattan, hogy várjálvárjál, aztán ő rakja odébb.

Semmire nincs türelme, öntörvényű, azt a fél másodpercet is sajnálja, hogy odamenjek valamit megemelni, mert ő már megcsinálja azonnal.

Egyszerűen semmit nem lehet csinálni, csak sajnos én már a hajamat tépem ettől. Nem akarok ilyen mindenki által kiszolgált pecs lenni. Mit csináljak?


2013. júl. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen talán már nem velük kéne élned.
2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
költözz külön.
2013. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne menj el előtte boltba, akkor nem előz meg, legyél gyorsabb :D
2013. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lökd fel létrástul! :)
2013. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!