Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor beszéltél utoljára...

Mikor beszéltél utoljára anyukáddal, apukáddal?

Figyelt kérdés

Összevesztünk pár hónapja, se kép-se hang.. ők nem jelentkeznek és én sem... Másnál is volt ilyen eset? Párom megkért, hogy béküljek ki velük, de nem akarok feléjük lépni...

23/L



2013. júl. 8. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tíz perce beszéltem apámmal. Anyámmal tegnap vagy tegnapelőtt.
2013. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Apukammal jelenleg is beszelgetek, anyukammal pedig par perce beszeltem. Szerintem probald megoldani a problemadat a szuleiddel.
2013. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Apám kb. háromnegyed órája járt itt, a hétvégi telekről hozott nekünk ezt-azt (zöldségek, gyümölcs). Anyámmal délelőtt beszéltem utoljára, mert felhívott, hogy délután mikor érünk haza.
2013. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Apámmal tegnapelőtt, amúgy havonta 1x szoktunk, amikor hazajön külföldről. Anyukámmal pár órája, de 2 naponta találkozunk és kb 5x beszélünk telefonon egy nap. Soha nem vesztem össze velük úgy, hogy mosolyszünet legyen..
2013. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

15 perce. Ha összeveszünk is (még akkor is, ha ő bántott meg, és ez a gyakoribb), vagy pár óra múlva hívom, ha már lehiggadtunk mindketten, vagy legkésőbb este. Soha nem fekszem úgy le, hogy haragban lennék az Anyukámmal. Soha nem tudhatom, lesz -e holnap...

34N

2013. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy órája, 9 órája. Volt már, hogy anyával nem beszéltünk pár napig, de nem tovább (még itthon lakok). Szerintem hívd fel őket.
2013. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Anyuval naponta többször és Tesómmal is,Apuval ritkábban,mondjuk 2 hetente,de hetente találkozunk
2013. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Anyukám alkoholista, apukám meg "nézi", beletörődött, vagy soha sem érdekelte. Nem volt szép gyermekkorom. Az összeveszés pedig abból adódott, hogy megint be volt rúgva, és úgy hívogatott. El akarták kérni az autómat egy külföldi család látogatásra, amikor már 10-szer hívott csak annyit kiáltottam neki, hogy majd megbeszéljük, ha kijózanodik és normálisan tud viselkedni, amire még nem sok példa volt az utolsó 15 évben. Még egyszer felhívott ezután hogy akkor oda-e adom, letettem a telefont, ez volt kb 2-3 hónapja. Én már a párommal élek, a leveleimért is akkor járok haza, amikor csak a nagymama van otthon, a lelkemnek szinte jobb is, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Mégis azt érzem, hogy ki kellene békülni... csak nem tudom, hogy van-e értelme.
2013. júl. 8. 19:57
 9/20 anonim ***** válasza:
Béküljetek ki. Max. 1 hónapban 1x felhívod,és ennyi. Sajnálom,h így alakult.
2013. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket. Ha más nem 1-2 havonta megteszitek a kötelező köröket és kész. /szia hogy vagy miujság/


Egyébként anyával 10 perce apával 40 perce

2013. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!