Apa miért nem keres?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve kint dolgozik külföldön és közben voltak miden féle kavarások (szóval megcsalások) szóval most válnak és Apu egyáltalán nem keres... Néha beszélünk vagy valami de nem túl sokat...

Az nagyon bánt, hogy mindenki azt hiszi, hogy kint megszakad meg nem iszik meg minden.. Mert ők nem látták részegen miközben fekszik a kanapén és oszt minket... Régebben elverte minden pénzünket és most meg az a baja mert mi "költjük" el a pénzét.... hát nem hinném... eléggé jól keres és nagy részét ő költi el.....

Eléggé rossz ez az Apa-Lánya kapcsolat. Szerintetek helyre lehetne hozni? És mivel?



2013. júl. 8. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Most amíg nem lehet a "józan" eszére hatni,addig sajnálom,de ezt nem lehet helyrehozni.Ha személyesen tudnál vele beszélni(szóval ha hazajönne egyszer hozzád),akkor tudnál vele komolyan beszélgetni.A lelkére kell hatni,már ha van neki..:S

Nagyon sajnállak!!Tudom,hogy mit érzel(nekem is alkoholista az "apám")..


17/L

2013. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd... alapvetően olyan emberről van szó, aki nem igazán vállalja a felelősséget a tetteiért, így azért se, hogy van egy gyereke, akinek apa kellene. Sz.rik rá. Neked kell eldöntened, hogy ő hiányzik-e neked az alkoholizmusával, az erkölcsi pocsolyával együtt, amit nyújtani tud, vagy az hiányzik, hogy legyen egy normális(!) felelősségteljes apukád. Bármelyik is legyen, te egyedül kevés vagy hozzá. Egy 40-50 éves embert már nem tesz jóvá semmi és senki. Sajnálom, mert rengeteg családban ez a helyzet, csinálnak egy gyereket, mintha muszáj volna, de képtelenek szülőként viselkedni. A legjobb amit tehetsz, hogy tanulsz anyukád rossz választásából, és nem szülsz egy ilyen embernek. Emellett, szerintem örülj annak, hogy most nem fetreng otthon bepiálva. Ennél sokkal jobb, ha nincs otthon, nem?
2013. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne keresd nem éri meg. Tudom nehéz, de előbb utóbb érezni fogod, hogy nincs rá akkora szükséged. Nekem is elmúlt a hiány..persze ha egy filmbe épp olyan jelenet van ..szétbőgöm még ma is a fejem.

Nekem az apám nem iszik, de nagyon ritkán lát és újabban az új gyereke van mindenhol a szeme előtt.Még ha találkozunk is..

Én a helyedben nem tartanám a kapcsolatot vele, ha meg felhív nem szabad jópofizni, mert akkor jó apának fogja magát tartani.

2013. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haza szokott jonni.... 3-4 napja nem is keresett... en mar probalom leszarni de nem megy.... jo h nem fetreng de megis csak az apam. abban remenykedem h most hozza a baratnojet es normalis lesz... :/
2013. júl. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!