Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a férjetek foglalkozása és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férjetek foglalkozása és mennyit keres? Elégedettek vagytok e vele ilyen téren? Eltart e titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Informatikus, 250 körül keres. Elégedett vagyok-e? Nem a pénzéért szeretem, az sem lenne baj ha kevesebbet keresne.

Nem tart el, nekem magasabb végzettségem van és a fizetésem is nagyobb mint az övé.

2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
61%
Te miért vagy kíváncsi vadidegen emberek foglalkozására és pénztárcájára?
2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Felsővezető,1.6M a bruttója.Elégedett vagyok,de nem ülök itthon,dolgozok.
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom párhuzamot akar vonni a mi és a saját élete között, aztán meg jól leszidni a férjét amiért nem akarja őt eltartani :D
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
69%
Jól keres, kőkemény üzletember, de a pénz nem érdekli. Minden utalás a számlánkra megy, szerintem nem is tudja, mi van a számlánkon.Egyszerűen nem érdekli, mindent én biztosítok, mindent én intézek, minden számlát én fizetek.
2013. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű melósember, aki éhbérért dolgozik (100-120 között). A fizetésével nem vagyok elégedett, de vele igen. Remek ember, olyan jó emberi tulajdonságokkal, amiről sok diplomás, öltönyös példát vehetne. Ja, és tkp. eltart minket, mert én gyesen vagyok, ami 28 ezer, ugyebár...
2013. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Érdeklődóm mások hogy élnek ézért kérdzem. De én is leirhatom engem eltart és 670 et keres. És mindig mondja hogy én mekkora mázlista vagyok hogy ő jol keres és én egész nap azt csinalok amit akarok és ezért akarom összehasonlitani tényleg igaza van e.én elégedett vagyok vele amúgy
2013. júl. 3. 22:59
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Én sem a pénzéért mentem hozzá. Mindketten dolgozunk, én nem akarom, hogy eltartanak, magam is képes vagyok rá. Megélnénk egy fizuból is, de lesz helye kettőnek is.
2013. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

Azért mondja, hogy mázlista vagy, mert a fizetésével sakkban tarthat téged.


Ha egy kicsi eszed is van, sürgősen szert teszel saját bevételi forrásra - ugyanis a szájából elhangzó mondat, amit írtál, semmi jóra nem enged következtetni a kapcsolatotokat illetően.

2013. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek kilenceskével :)
2013. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!