Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarja a jogosítványt?

Miért nem akarja a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Édesanyukám a félre tett pénzéből TV-t,laptopot vett miközben nagyon jól tudja,hogy nem a következő tanévben le kell tennem a jogsit. Rendőrnek tanulok és a szakmához kell.

Ennyire nem érdekli?

(Én is gyűjtöm a pénzt természetesen. Mert szerettem volna önerőből megcsinálni de kell a szülő segítség!)



2013. júl. 9. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ő pénze,azt vesz amit akar rajta.A többi már lelkiismeret kérdése.
2013. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy kell és gyűjtesz, de X összeggel ki kell majd, hogy segítsen?
2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen mondtam Neki természetesen de mint aki megse hallotta.
2013. júl. 9. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy jogsit, ha te is gyűjtesz, valószínűleg ki tud egészíteni akkor is, ha nem most teszi félre rá a pénzt.
2013. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adyliget? A rendőrségénél ingyen lehet megcsinálni a jogsit, és első évben kell meglennie.
2013. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még azt is mondtam,hogy vissza fogom adni amint csak tudom. Ha akarja még papírra is iratjuk vagy akármi de hiába!
2013. júl. 9. 20:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem Adyliget :-)
2013. júl. 9. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a rendőrség fizeti a jogsit a leendő rendőröknek. Régebben legalábbis így volt.
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 29 évesen szereztem jogosítványt, mivel anyámék nem adtak rá, amikor már dolgoztam, akkor másra is kellet a pénz, szóval időbe telt mire összegyűjtöttem.
2016. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!