Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 29éves nő vagyok és az anyukám...

29éves nő vagyok és az anyukám elő akarja írni, hogy kit szerethetek. Ti ezt engednétek neki? Kikérhetném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a férfibe, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk lelkileg is. Igen rendes, megbízható, kedves és nem utolsó sorban megfelelő egzisztenciával is rendelkezik.

Anyukámnak az a baja, hogy nem a mi városunkban lakik, hanem Budapesten.

Őszerinte "ott eleve nem élnek rendes emberek"...

Anyukám valószínűleg úgy számított, hogy helybeli lesz a férjem és így naponta meglátogathat majd minket, hogy teljesen belefolyjon a mindennapjainkba, meg persze a leendő unokák nevelésébe.

Most minden erővel el akar tiltani a kedvesemtől.

(Már öngyilkossággal fenyegetődzik, hogy bevesz gyógyszereket.)


Ti mit szólnátok, ha az anyukátok, vagy az anyósotok szeretne ennyire beleszólni az életetekbe?

(Légy szíves csak normálisan válaszoljatok, hogy majd meg tudjam mutatni neki a válaszaitokat, mert "őszerinte én nem vagyok normális", hogy másik városból választottam párt magamnak.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2013. júl. 6. 21:34
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
13%
Melyik városban laksz? Már találtál párt magadnak? Összeköltözés?
2013. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj.
2013. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim válasza:
50%
Szia szerintem meg teljesen normális hogy különböző városban lakik és úgy szeretetek egymásba. Az én nővérem párja pedig kanadában lakik és még is együtt vannak. Nem tudnád a párodat rá venni hogy költözzön oda?
2013. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha anyukád azért öngyilkossággal fenyeget, mert megtaláltad életed párját és vele akarsz lenni, akkor tényleg inkább menekülj, mert ez nem normális viselkedés.
2013. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Hozzá tudnék költözni, de az anyukám egész nap mindennek lehord, a barátnőivel egyetemben.

Őszerintük nem vagyok normális, mert nem a mi városunkból választottam férfit.

De ha egyszer őbelé lettem szerelmes!

Miért érdekes anyámnak, hogy hová valósi a jövendőbelim??

2013. júl. 6. 21:47
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Az anyud inkább magára gondol, mint a te boldogságodra.Akkor mit csinálna, ha pl. külföldre mennél férjhez?

Zsarol téged, fel kell fognia, hogy felnõttél és te irányitod az életedet.Mesze van Bp.-hez,ahol te élsz?

2013. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
200 km.
2013. júl. 6. 21:52
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hol élünk, a középkorban?

FUSS! : D

Anyukád csak vagdalkozik, ezeket nem gondol(hat)ja komolyan. Legyél boldog ezzel a férfival, és ne hallgass senkire!

2013. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, én meg más földrészről választottam férjet.


Az öngyilkossággal mit akar elérni??

Így teljesen el fog marni a közeléből, pont az ellenkezőjét éri el, amit akarna.


Én a helyedben felbérelnék egy néger srácot és az utcán köszönjön rá hangosan, hogy "Kedves mama! Ugye szólíthatom mamának? Szeretem a lányát, elviszem magammal Nigériába. Még csak két feleségem van, belefér a négybe és majd küldünk képeket a kis csokibabáinkról meg a 14 féltestvérükről, akik otthon várják apucit."

2013. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Az anyádnak az a dolga, hogy elengedjen, nem az, hogy korlátozzon. Ha nem tud elengedni, az az ő pszichológiai problémája.
2013. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!