Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ciki ha 17 évesen...

Szerintetek ciki ha 17 évesen anyukámmal alszom néha? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 00:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Menjetek már! Dehogy gáz. 16 éves vagyok, oké, mondjuk én lány, de ha apa éjszakai váltásban van, én is anyával alszom.

Kedves kérdező, szerintem ez nem egy akkora gond.

2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fura. Én 14 évesen kértem meg utoljára anyámat, hogy aludjon a szobámban, mert rémálmaim voltak és be voltam tojva. De miután akkor is folytatódtak a rémálmok, hogy ott aludt, úgy gondoltam, mindegy. Azután 16 évesen aludtam vele, mert egy sátorba kényszerültünk. De nem aludtam egész este, mert horkolt. A te anyukád horkol?
2013. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én szeretek egyedül aludni mert sokat mocorgok északa ezért ha anyuval alszok akkor mindíg rám szól és kényelmetlenül érzem magam:S

szerintem ezzel nincs semmi baj,szereted az anyukádat és kész..

én mondjuk apa nélkül nőttem fell szóval anyukám és a köztem lévő kapocs nagyon nagyon erős.


nincs ezzel baj! Sőt szerintem aranyos :)

2013. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is néha az anyukámmal alszok, pontosabban ő nálam. :) Ugyebár van most ez a Szulejmán, és mindenki utálja a családban, csak én meg anyukám nézi. Apukám meg hallani se szereti, nővérem is így van vele, így az én szobámban szoktuk nézni, és akkor néha vagy elalszik, vagy nincs kedve átmenni már, és elalszik a végén. Én meg úgy vagyok vele, hogy oké, és mivel eléggé nagy franciaágyam van, én kimegyek a szélére, és kész. De van olyan, hogy annál a pénteki sorozatnál is bealszik nálam :D Igaz, nekem ez kínos, mert régen anyával aludtam nagyon sokat, így hozzá szokhatok, tehát azért néha-néha, felébresztem.
2013. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem ez aranyos:) ebben az ég világon semmi ciki nincsen:) nekem tesóm 16 és anyával alszik(fiú)ha anya elmegy itthonró mert a barátjánál alszik nővérem17 meg elmegy titokban bulizni akkor nálam alszik :) Én szeretem a bátyám és szeretem ha nálam alszik mert akkor mindig nyugodt vagyok északa:)És nekem nem franciaágyam van hanem egyszemélyes:) Én 13/L
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hááát...://

Attól függ miért, azért mert szeretsz vele aludni, vagy ő szeretné hogy vele aludj? Igazándiból nem tudom. Nem gáz de nem is jó, szerintem ne csináld ezt mert már kinőttél belőle és csak bajok lesznek később: bármilyen bajra gondolhatsz, megtudják a barátaid, egy életre megbélyegezhetnek emiatt, de bármi más is lehet.

2013. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!