Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal nagyon összevesztün...

Anyukámmal nagyon összevesztünk, hogyan békíthetném meg?

Figyelt kérdés
megígértem neki valamit, amit megszegtem, és nagyon sajnálom, nagyon megbántam, de nem tudom, hogy hogyan békíthetném ki.:(

#anya #összeveszés #békíthetném
2013. júl. 10. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam nem haragszom már de még most sem őszinte velem.
2013. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De én is lehet megbántottam csak nem emlékszem rá :(
2013. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap este mi is összekaptunk kicsit!

Aztán 15 percig nem szóltunk egymáshoz,majd folytattuk a beszélgetést,mintha semmi sem történt volna!

2013. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy nagyon berágott rám, szinte hozzám sem szól..
2013. júl. 10. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
TE ISMERED ANYUKÁD, BIZONYÍTSD, HOGY KÉPES VAGY...
2013. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem már az is szép dolog, hogy ki szeretnél békülni:) az igaz, hogy te ismered anyudat, de mondjuk menj oda hozzá, és mond neki, hogy ne haragudjon rád, nagyon szereted, nem azért szegted meg azt a dolgot, hogy őt megbántsd, de nem sikerült megtartani az ígéreted, amit a továbbiakban próbálsz minél jobban elkerülni, és hogy őt szereted a világon a legjobban és sose bántanád meg szándékosan, csak ez most így alakult:)

adj neki puszit, vagy írj neki pár sort és add oda neki:)

ezekkel biztosan megbékítheted.

ne szomorkodj, mindenki követ el hibákat, sokszor nem úgy alakulnak a dolgok, akár egy ígéret is, amit szeretnénk.

remélem sikerül kibékülnetek:)

2013. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, főleg az utolsó kommentelőnek:)

Már kibékültünk:DD

2013. júl. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!