Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tegnap éjfél előtt pár perccel hallottam, hogy az apukám lemegy a lépcsőn. Azt gondoltam,hogy a WiFi-t kapcsolja ki, de a telefonom rá volt kapcsolódva a netünkre. Hajnal 1-körül meg akartam lesni,hogy mit csinál mert még mindig nem hallottam feljönni. Lementem a lépcsőn és láttam a fényt a nappaliból kiszűrődni, a laptop fénye volt szerintem. Ahogy erősen odavilágítottam a nappali bejáratához a fény eltűnt és nagyon megijedtem. Aztán megnéztem a telefonomon a keresési előzményeket és láttam ,hogy apa ezt ütötte be a google-ba : kapu.hu ÉS LONDONI TAXI KÖLTSÉGEK!Még láttam egy pillanatra egy harmadik keresést, de az szerintem törölve lett. Hajnal 2.körül hallottam apát feljönni. Szerintetek mit csinálhatott?

Válasszatok az alábbi lehetőségek közül:

1.Rákérdezek

2.Célzok, utalok rá ,hogy ráijesszek

3.Nyomozok utána

Egyéb lehetőségeket és a fentiek bővítését nagyon megköszönöm.



2013. júl. 20. 06:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád.
2013. júl. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi ez a kamu? A telefonon nem lehet megnézni a laptopon történt keresési előzményeket.
2013. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom megnézni,mivel valószínűleg apa azt az előzményt törölte. Mi az,hogy nem érted a problémát? Az apukám éjfél és hajnal 2 között lent volt a földszinten és senki nem tudja,hogy mit csinált.

Légyszi normálisan válaszoljatok, nagyon sürgős!

2013. júl. 20. 06:57
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt a trükköt elarulhatnás, hogy. Hogyantudod a telefonon a keresési előzményeket megnézni, mármint a számítógépét, nem a telefonban megnézettet.


Nem lesz évfordulójuk anyukáddal? Lehet szervez valamit..

A rákérdezés négyszmközt lehet célravezető, a többi nem feltétlen a valós omokat tárja fel...


Amgy én szoktam minden cél nélkül is repjegyárakat meg külföldi közlekedésárakat nézni, csqkhogy képben legyek, a mai árakkal

2013. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te paranoiás vagy!!!!! Pfff.
2013. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez borzalmas! Hogy mer lemenni ejszaka a foldszintre es bekapcsolni a laptopot, raadasul taxi koltsegeket nezni? Ez szornyu! Akasztofara vele!

Apukad felnott ember. Tudja hogy mit akar... neha en is szoktam ilyesmi dolgokat nezni csak ugy. Meg olyat is amihez semmi kozom, nem is erdekel csak beleolvasok. Nem kene ezt ennyire komolyan venni.

2013. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"apukám éjfél és hajnal 2 között lent volt a földszinten és senki nem tudja,hogy mit csinált."


Ezt úgy írod mintha valami rémtörténet lenne. Meghalt valaki? Eltűnt valaki? Megsérült valaki? Miért nem egyből a rendőrséget hívod? Szerintem túl sok CSI-t vagy más nyomozós filmet nézel. Csak túlreagálod szerintem.

2013. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

" láttam ,hogy apa ezt ütötte be a google-ba : kapu.hu ÉS LONDONI TAXI KÖLTSÉGEK....Szerintetek mit csinálhatott? "


Szerintem rákeresett a google-ban a Londoni taxiköltségekre.


"Válasszatok az alábbi lehetőségek közül:

1.Rákérdezek

2.Célzok, utalok rá ,hogy ráijesszek

3.Nyomozok utána "


Kihagytad a 4. lehetőséget, ami így hangzik: Nem teszek semmit, mert nem tiltja törvény az éjjeli internetezést, és amúgy sincs semmi közöm hozzá.


Remélem segítettem a "problémádon".

2013. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te gyerek, hány éves vagy?
2013. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mit csinálhatott? Nem tudott aludni es netezett. En speciel pár napja azt néztem, hogy mennyibe kerülne az Emirates-el utazni, csupán kíváncsiságból.
2013. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!