Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Tegnap éjfél előtt pár perccel hallottam, hogy az apukám lemegy a lépcsőn. Azt gondoltam,hogy a WiFi-t kapcsolja ki, de a telefonom rá volt kapcsolódva a netünkre. Hajnal 1-körül meg akartam lesni,hogy mit csinál mert még mindig nem hallottam feljönni. Lementem a lépcsőn és láttam a fényt a nappaliból kiszűrődni, a laptop fénye volt szerintem. Ahogy erősen odavilágítottam a nappali bejáratához a fény eltűnt és nagyon megijedtem. Aztán megnéztem a telefonomon a keresési előzményeket és láttam ,hogy apa ezt ütötte be a google-ba : kapu.hu ÉS LONDONI TAXI KÖLTSÉGEK!Még láttam egy pillanatra egy harmadik keresést, de az szerintem törölve lett. Hajnal 2.körül hallottam apát feljönni. Szerintetek mit csinálhatott?

Válasszatok az alábbi lehetőségek közül:

1.Rákérdezek

2.Célzok, utalok rá ,hogy ráijesszek

3.Nyomozok utána

Egyéb lehetőségeket és a fentiek bővítését nagyon megköszönöm.



2013. júl. 20. 06:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

14 éves lány vagyok. És ti nem ismeritek apát, ő sose tenne ilyet, ha nem tudna aludni inkább rádiót hallgat. A londoni taxiköltségeket reggel is meg tudja nézni, ráadásul nem is akar Londonba menni, sose szállna fel egy repülőre!

Nem tudom mit csinált, de azt akarta ,hogy anya és én semmikép se lássuk...

2013. júl. 20. 09:21
 12/19 anonim ***** válasza:
lehet h meglepetést szervez?
2013. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hogy te mekkora egy hülye gyerek vagy.
2013. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyilván rádiót hallgat az éjszaka közepén, hátha más is felébred, mint hogy netezik egy kicsit csendben... Valóban, főbenjáró bűn, hogy ha valaki éjszaka nem tud aludni, ezért lemegy számítógépezni... Túlkombinálsz és problémát csinálsz abból, ami nem az.
2013. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

4. Nem foglalkozol vele.

Ez a legegyszerűbb es legjobb megoldás. Nehogymar egy felnőtt mer be számoljon arról, hogy miért netezett éjszaka.

2013. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A rádiót fülhallgatóval értettem.

Akkor sem értem, hogy miért nem titkolja ezt.

Megkérdeztem tőle az előbb, hogy hogyan aludt és azt mondta, hogy jól. Na! Erre mit mondtok?

2013. júl. 20. 11:17
 17/19 anonim ***** válasza:

"akkor sem értem miért NEMtitkolja ezt"


Azt sem tudod miket írsz. Kamubajnok!

2013. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem apád talált egy londoni prostituáltat és meg akarja látogatni. Ha otthon azt mondja majd, hogy munkaügyben vidékre kell utaznia két napra, az gyanús lesz.
2013. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Paranoiás vagy drágám.

Megunta a rádiót, vagy csak eszébe jutott valami és megnézte a neten, ez most éppen a Londoni taxi volt.


De lehet csak én vagyok olyan retardált, titkosélet nélküli személy akivel előfordul,hogy nem tud elaludni mert nem jut eszébe pl az USD aktuális árfolyama és azonnal meg kell néznem. Vagy simán nem tudok aludni.


én is a négyes opcióra szavazok, nem csinálsz semmit, mert minek és miért?

2013. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!