Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan 15 éves fiúval, akinek a doki azt mondta hogy ki kéne szedni a manduláit, mert sokat van begyulladva -most nincs-. De nem hajlandó együttműködni?

Figyelt kérdés

aki azt mondja verjem meg a fiam, azt fogom megverni helyette!


Normális válaszokat kérek!


36F


2013. júl. 20. 15:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg elmondani neki, hogy idősebb korban veszélyesebb a komplikációja műtét után. Meg ha akkor sem szedeti ki akkor a tüszős az keményebb téma lesz neki. DE nyílván nem olyan egyszerű ezt elmondani.
2013. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
próbáld neki elmagyarázni hogy jobb lesz. meg ez rámehet az izületeire. és nagyobb baj is lehet belőle.
2013. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
és mondjad hogy altatásba végezzék. nekem is ugy csinálták 16 évesen.
2013. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy rá kell beszélni hogy most kellene kiszedetni mert később nagyobb gondot okozhat. Lehet hogy neked nem fogja elhinni amit mondasz neki, szerintem egy külsős ember rátudná venni aki egészségügyben dolgozik.
2013. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%

Akkor meg kellene próbálkozni előbb valami alternatív megoldással, én sem vagyok a műtét híve.Viszont az is igaz, hogy ha rendszeresen begyullad, akkor károsíthatja akár a szívet is, ezt meg kellene a fiadnak magyaráznod.A megoldás az lehet, ha először egyéb módszereket is kipróbáltok, például természet gyógyászat, ami sokszor csodákra képes és tartózkodnia kellene mindentől, ami a torkát gyulladásba hozhatja, hideg italok, huzat, stb.

Ha szerencsétek lesz, talán nem tér vissza a mandulagyulladás, aztán ha felnő, megerősödik a fiad, talán végleg "kinövi".

2013. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
50%
Én megmondanám, hogy ekkor és ekkor van időpont és megyünk a kórházba. Ez nem is vita téma meg kívánság műsor.
2013. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Alap hogy altatásban végzi a doki, ha nem úgy akarná, én szedném ki az orvosnak az övét ébren... nagyon nehéz a mai világban a gyermekeimnek biztonságot, szeretetet biztosítani. érezniük kell hogy van mellettük valaki, de a társadalmunk sokszor még a szülőket is a gyerekek bántalmazására buzdítja.


Sajnos nekem szar gyerekkorom volt, apám egy beteg állatvolt, akit végül jól megrugdaltam, de én eldöntöttem ilyen ember soha nem leszek. tehát én maximum védem a családomat, de nem bántalmazom.


Csak azért írom ezt le, nehogy egyesek a megnyilvánulásaim miatt agresszívnak gondoljanak. imádnak a kölykeim.


megpróbálom majd elmagyarázni a veszélyeit. de ha nem tudom meggyőzni van valamilyen természetes mód hogy kevesebbet gyulladjon be?

2013. júl. 20. 15:35
 8/43 A kérdező kommentje:
Már volt időpont, de bezárkózott a szobájába, és egyszerűen nem jött el.
2013. júl. 20. 15:36
 9/43 A kérdező kommentje:
15:32, rendben. keresni fogok egy természetgyógyászt, csak ne valami kuruzsló legyen.
2013. júl. 20. 15:38
 10/43 anonim ***** válasza:
65%
Ki a felnőtt ő vagy te? Kiszeded, fogod és elviszed, ennyi. Nem kell őket elkényeztetni, hogy mindig az van amit ők akarnak. Ez nem tréfadolog, nem olyan hogy nincs kedve elmenni a hétvégi kirándulásra. Ha tényleg szereted a sarkadra állsz.
2013. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!