Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Suttognak a csaladba rolam...

Suttognak a csaladba rolam sogornom. Ciki a természetes intimrész nőknél? Pl mit gondol a doki hq meglatja meg az uszodaban? Meg a sógornő aki epillgat? Most miattuk borotvaljam magam?

Figyelt kérdés
Nekem es a ferjemnek termeszetesen tetszik szorosen kilog a bugyibol kicsit de ferjem se engedi hogy leszedjem meg en se akarom csak a honaljam borotvalom. Es sogornom most megszolt meg miert nem festem a hajam is minek fessem mikor szep barna erős ferjemnek is igy tetszik a termeszetesseget szereti. Mirt ilyen ciki a ször intim területen? Hisz nem seexelni akarok velük mit szólnak bele? Közös wellnessen borult ki a csaladi bili kibeszeltek svedasztalos reggelin ez volt a tema
2012. okt. 6. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Természetes...persze, ez mind szép és jó, pláne, ha neked és a férjednek is így tetszik. Ellenben én sem szívesen úszkálok olyan vízben, amiben mások intimszőrei úszkálnak. Én személy szerint visszataszítónak és igénytelennek találom, mikor már a bugyiból is kilóg, de ez az én magánvéleményem. Ennek ellenére nem kéne, hogy ez legyen egy reggelin a téma, annyira nem nagy ügy.
2012. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom, szerintem természetes, hogy minimum a bikinivonalat megcsinálod rendesen és a hónaljadat is szőrteleníted. Lehet, hogy neked így tetszik, viszont mást a hányinger kerülget ilyenkor, hogy egy nő hogy lehet ennyire igénytelen. Lehet hogy ez miatt lepontoznak, de ez már nem az a világ, ahol a szőr "természetesnek" számított, szőrteleníteni kell, ne legyél már ilyen igénytelen, hogy amikor bikinibe vagy, kilóg itt ott a szőr. Nő vagy, nőiesnek kell lenned. És a szőr a nőkön nagyon nem nőies.:)

Viszont azt nem tartom helyesnek, hogy reggelinél erről beszélnek, mert nem kajához való téma, meg amúgy is olyan izé.. fura.

A lényeg, hogy legalább a hónaljad meg a bikinivonalat meg a lábadat szőrtelenítsd, ha a többire már nem vagy hajlandó.

És ne haragudj azért amit írtam, ez a véleményem, nem bántásból írom :)

2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha kilógott a fürdőruhából, tényleg ciki. Szerintem nagyon igénytelen és nem tartozik másra.

Az oké, hogy a természetességet szeretitek, de ha olyan helyre mentek, ahol bugyiban mutatkozol, akkor illik azt a részt megigazítani, leszedni, ami kilátszik az alsóból.

2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nos, én sem szortelenitem magam ott, ellenben ha nyilvános vetkozeses program van -strand, uszoda, ilyesmi- veszem a fáradtságot hozza. Nem mindenki értékeli az ilyen mértékű természetességet, én meg nem halok bele abba a nehány alkalomba.
2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem semmi baj azzal hogy meghagyod a szőrt AHOL CSAK LEHET(mert nem mindenhol lehet),legalább ott szedd le ahol a bugyi már nem takar!!

Lábad szoktad szőrteleníteni?bajusz esetleg?

2012. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Normális, hogy kibeszéltek. Az a nem normális, hogy elhanyagolod magad, ápolatlan vagy.
2012. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
A férjem mesélte, hogy a strandon meglátott egyszer hason feküdni egy nagyon jó alakú nőt. Ahogy közelebb sétált, akkor látta, hogy a bikinialsóból a fenekénél (!!) hosszú szőrszálak lógnak ki. Mondta, hogy hányingert kapott a látványtól, pedig messziről is jó alakú nő volt.
2012. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem elég undorító ez. Az oké, hogy neked és a férjednek rendben van, de ne mutogasd másoknak, mert tudomásul kell venni, hogy ezért ápolatlannak fognak tartani és kiröhögnek. A nőgyógyászt biztos nem érdekli, de legalább annyi igényesség lehetne, hogy a bikinivonalat leszeded. Vagy akkor ne hord olyan fürdőruhát, amiben látszik.
2012. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Senkinek semmi köze hozzá mid szőrös meg mid nem.

Szimplán csak túl sok tv-t néznek, és azt hiszik ez a barátok köztös pletykás stílus a menő:)

2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
A bugyiból kikandikáló szőrre én sem vagyok kíváncsi. Arra a pár alkalomra lehet fazonigazítást tartani. Viszont a svédasztalos reggelin erről beszélni?! Nem semmi sógornőd lehet. Más helyen is lehetett volna erről beszélni.
2012. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!