Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan viseljem el az anyósom...

Hogyan viseljem el az anyósom viselkedését?

Figyelt kérdés
A barátommal csak hétvégenként találkozunk, és a két napból (hála az anyósomnak) jó ha egy fél napot együtt tudunk tölteni. Reggeltől estig sorolja a feladatokat a barátomnak, hogy ezt meg azt csinálja meg otthon. Én néha már feltudnék robbanni, ugyanis azért megyek, hogy együtt legyünk nem azért, hogy fenn üljek a szobájában amíg mindent megcsinál, amit kitalált neki az anyósom. Nincs 5 perc nyugtunk tőle. A másik amin kivagyok akadva, hogy a barátomnak van egy öccse, és ha van valami vitás kérdés, az anyósom mindig az öccsét védi és néha úgy beszél a barátommal, hogy legszívesebben beolvasnék neki. Az öccse a szent meg a jó, a barátom meg mindig a rossz és nem viselem jól, amikor bántják Őt. Mostanában már eljutottam odáig, hogy nem szeretnék menni hozzájuk, de nem akarom, hogy a barátom azt gondolja, hogy ezzel őt akarom büntetni, mert szó sincs erről. Szerintetek lesz olyan pillanat amikor megunja végre ezeket a dolgokat a barátom (mert én már nagyon unom, hogy ez megy minden hétvégén)? Ja és az anyósom háztartásbeli, apósom tartja el (életében kb. 5 évet ha dolgozott összesen) szóval lenne ideje megcsinálni a dolgokat, amikkel ugráltatja a barátomat szerintem. Miért van az, hogy az egyik gyerek a kedvenc a szent és sérthetetlen, a másik meg csak arra jó, hogy mindig mindent megcsináljon?
2013. júl. 22. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Amíg a barátod nem beszél az anyjával vagy nem költözik el,addig így fog menni.
2013. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért ülsz fent? Segíts barátodnak a kiszabott feladatokban, úgy hamarabb is végez, meg anyós is látja, hogy összetartoztok.
2013. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ez van, bár az én párom már nem lakik otthon, csak néha megyünk haza a szüleihez hétvégére, de akkor biza segítenie kell. De olyankor én is segítek neki, ha pedig neki nem tudok, mert férfimunka, akkor anyósomnak segítek főzni, takarítani, stb. Te is besegíthetsz.
2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szoktam azért főzőcskézni vele, meg sokszor a barátommal is kinn vagyok és segítek, csak amikor este 5kor bekeveredünk és még akkor is mondja a következő dolgot, akkor azért már eldurran az agyam. Meg a férfi munkákban(autószerelés vagy ilyesmi) azért nem találok nagy élvezeteket.
2013. júl. 22. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Majd ha a barátod levállik érzelmileg az anyukájáról akkor esetleg lesz normális kapcsid is vele később is. A szülőt nem izgatja, hogy ti ekkor tudtok együtt lenni láthatod, és nem is fogja érdekelni. Nagy harcok várnak rátok, ha ennyire függ az anyjától.
2013. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én is úgy látom, hogy amíg nem "szabadulunk meg" anyukától meg a tesójától addig ez lesz. Néha egy hajszál választ el tőle, hogy beszóljak nekik amikor "nekimennek" a barátomnak, csak sajnos azt érzem, hogy hiába szólnék be az anyjának (ő érte, őt védve) ő még akkor is az anyja mellett állna nem mellettem. Pedig miatta vesznék velük össze.
2013. júl. 22. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen utána meg az lenne, hogy elvetted őket tőle. Ezt a lépést magától kell megtennie, persze kérdés, hogy utána te el tudod e visleni azt, hogy utálnak.
2013. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Hány évesek vagytok, hogy ilyen szinten irányítják a srácot?
2013. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk mind a ketten és lassan 2 éve vagyunk együtt. Eleinte nem zavartak ezek a dolgok, de mostanában kezd betelni a pohár. Kéne egy kis idő együtt is nekünk, de ez nem adatik meg egyenlőre úgy tűnik.
2013. júl. 22. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Én nem gondolnám,hogy az autószerelési munkát az anyósod adja feladatul.
2013. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!