Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az apám? Szerethet egyátalán?

Figyelt kérdés
Na hát az van,hogy az egyik nagyon össze vesztem vele az miatt,hogy a barátnője nem csinál semmit(otthon van évek óta) de ez lenne a legkisebb gondom,ha nem lenne kétszínű,gonosz..és akkor ideges lett és elkezdett ordibálni és mondtam,hogy nem hiába ment el anya innen..és ő meg kérdezte,hogy na miért? Erről nem beszéltem vele soha.(15 éves/lány vagyok.) itt már nagyon kivoltam..és mondtam neki,hogy azért,mert ütötted őt is meg a Bencét is,ő a féltesóm...és ő végig tagadta akármit mondtam neki..PEDIG OTT VOLTAM pár esetnél..erre meg elkezdi,hogy lehet,hogy annyiszor mondták már anyuék nekem,hogy megbolondultam.Persze ez nem igaz,mert a nővérem is látta ezeket meg minden...Most annyira megutáltam ez miatt..azt hittem azért nem beszélt soha róla,mert megbánta..arról nem is beszélve,hogy a hazugságra nevel?! Hánynom kell..
2013. júl. 27. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen a szemedbe hazudott.De ha eddig szeretett(feltételezem hogy igen)akkor ennyitől nem fog megutálni.Ezért nem!Ezen kívül ha nem akarsz vele és a gonosz barátnőjével lenni akkor ki tudnál költözni az anyukádhoz.Ki tudsz vagy messze van?Vagy ez vagy kerüld a közös kommunikációkat a barátnőjével és ha úgy gondolod apáddal is.De a legjobb az lenne ha anyukádhoz költöznél.
2013. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze..oda tudok költözni. Csak fáj,hogy így bánnak velem. :'(
2013. júl. 27. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
megértem
2013. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!