Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám részeges alkoholista....

Payne19 kérdése:

Az apám részeges alkoholista. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
apa,alkohol
2013. júl. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj bővebben, mert ez nesze-semmi-fogd-meg-jól kérdés.
2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
probald lekotni az idejet. Menny el vele horgaszni,vagy valamit csinaljatok.
2013. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem faterom alkoholista volt, még kicsi voltam mikor elkezdődött nála. más városban dolgozott, busszal járt dolgozni, és minden este ittasan jött haza. pár év mulva a munkahelye áthelyezte abba a városba, ahol laktunk és anyám mellé került (egy autón dolgoztak), ekkor súlyosbodott el a helyzet. délután mikor végzett a munkával, kb 0,5-1 óra alatt leitta magát, mondván neki ez jár. teltek a hónapok, már ott tartottunk hogy semmi nem érdekelte, a ráeső házimunkát már nem végezte el, téli hónapokban nem vágott fát és nem gyújtott be, a munkahelyén is kezdett egyre megbizhatatlanabb lenni, szinte minden az én és az öcsém nyakába zudult. én már akkor orvostanhallgató voltam, így tesóm beálldozta magát és ott hagyta a gimit hogy áttudja venni a rámeső munkákat, hogy eltudjam végezni az egyetemet. anyám dolgozott mint az állat hogy tudjon támogatni, tudja fizetni az egyetemet, amim volt mindent eladtam hogy ne anya fizessen mindent, de így is nagyon nehéz volt elvégezni az orvosit (nem a tanulás volt nehéz, hanem az anyagiakat beosztani, meg az ideg hogy otthon mik történtek). Lehetőséget kaptam rá, hogy kimenjek az államokba dolgozni, onnan a fizetésem 70%-át hazaküldtem az öcsémnek meg anyának, hogy boldoguljanak. egy nap telefon hivást kaptam hogy a tróger apám úgy megverte anyámat, hogy kórházba került, nekem több nap volt mire sikerült haza repülnöm, ekkor tudtam meg hogy a hazaküldött pénzek mind apám napi alkohol mennyiségét fedezték, a verés pedig azért következett be mert későn utaltam. a többit nem írom le, legyen elég annyi hogy éveket töltöttem utánna fegyházban és soha többé nem lehetek orvos, ráment az egész életem, de arra büszke vagyok, hogy soha nem nyúltam az alkohol felé, akármilyen nehéz is volt és lesz a sorsom!
2013. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát annyi eszed lehetett volna, hogy másokkal vereted meg!

15 000-ért a foci drukkerek jól elverték enyémet, 2 hónapig csak feküdt a rohadt görény...


Most egy ilyen szarláma miatt feladtad az életedet gratula!

2013. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor nem azon gondolkodtam hogy megveretem, hanem én mentem oda. akkora ütést kapott, hogy azonnal meghalt.
2013. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önvédelemre nem hivatkoztál?


Anyám munkatársának a fia 7 késszúrással végzett faterjával, 2 vallomás tanúsította a részeg szartól vette el a kést dulakodás közben. 1 napot sem volt börtönben!

2013. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!