Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves Anyukák! Ti nem gondolj...

Kedves Anyukák! Ti nem gondoljátok, hogy valami gond van a lányotokkal, ha 17 és 20 évesen nincsenek barátai, nem volt még fiúja, nem megy sehova, egész nap a gép előtt ül?

Figyelt kérdés
Apukák válaszát is szívesen olvasom, csak azért érdekelne jobban az anyukák válasza, mert apukám meghalt, anyukám nevelt minket a testvéremmel egyedül. Ő mindig azt mondta, hogy inkább a gép előtt üljünk, minthogy csavarogjunk. De úgy érzem, hogy ez nem jó így...
2013. júl. 28. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De, gondoljak. Most akkor menjen el helyetted baratokat keresni, vagy mit varsz?
2013. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt várom. Csak nem tűnik fel neki? Nem gondolja hogy valami nincs rendben?
2013. júl. 28. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagy baj van, nem csak a gyermekekkel, hanem az anyukákkal, apukákkal, a gyermekek, "csupán" a levét isszák meg az egésznek. Analógiák segítségével is kifejezhetném magam, például: addig nem mehet a vízbe, míg nem tud úszni! Majd én elmagyarázom hogyan kell, éveken keresztül, majd huszonöt évesen, egyszerűen beledobom eg tizenöt méter mély tó közepébe, vagy a Dunába, mert már a kora is megvan hozzá, meg piszok sokat beszéltem róla, tehát tökéletesen fel van készítve az úszásra! Vajon, most lennének neki gyermekei???
2013. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide írsz először, nem neki mondod el, akkor alapvetően kommunikációs problémák vannak. Fel sem merült benned, hogy te menj oda hozzá? Nem csak te tehetsz róla. Úgy viselkedsz, ahogyan tanítottak! Nem ahogyan szeretnék, hogy viselkedj, nem ahogyan elvárják, nem ahogyan mondták, hanem ahogyan tanítottak!
2013. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
De ha te is érzed, hogy nem jó így, miért nem kelsz fel a gép elől??? nagy vagy már...indulj el!
2013. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Az attol függ látszik e rajtad az hogy rossz neked. Meg ugye ha nem vagytok annyira bensöséges kapcsolatban akkor is mindegy.

Kolleganőm huga 16 éves és most lett pasija,barátai vannak de nem megy soha sehova. Anime fan és éjjel nappal a laptopján nézi öket, nagyritkán rajzol.De ö teljesen jol érzi igy magát,persze a nevelés hiány amiatt nem lehet rávenni tul sokszor házimunka segitségére sem.De ez már a szülőn mulik és ilyenkor már késö nevelni.


Viszont ha te ugy érzed neked ez igy nem jo akkor neked kell tenni magadért ha anyudnak nem tünt fel.

Másrészt ha van egy függöséged, egy megszokott tevékenységed,mint ugye az otthon ülés és gépezés, vajon mennyire hallgatnál anyádra ha odamenne: "már megint itt ülsz a gép elött mi lenen ha értelmes dolgot csinálnál?" mert ez szokott lenni. és akkor te befeszülnél h hagyjon már békén.

Amig saját magad nem jösz rá hogy nem jó addig üthet vághat anyád akkor is gépezni fogsz. Ha kidobja akkor meg durcázni.

Egyébként egyszerü. ha jo a viszonyod anyuddal akkor kérdezd meg tőle miért nem beszélgetett el veled erről.Úgy talán megértheted az ö látásmodját, életét, mit lát benned.

2013. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gömbicica ***** válasza:
48%

gépfüggés agyhalál!!!

Tényleg gond lehet ilyen helyzetben.

Zsinórt elvágni, széket elvinni. lakásból kimenni, kirándulni,sportolni..... ha nincs fiuja akkor nincs. semmiről sem maradt le.

De hogy agyilag, lelkileg, mentálisan nullává tud lenni az ember az biztos.

és jönnek a következmények, az elhizás, a renyhe bélmüködés, a rossz keringés, párkapcsolati problémák, szorongás, pánik ha emberek közé kell menni, aztán jön a pszichológus, a gyógyszerek......... persze nem rögtön 16 évesen fognak jelentkezni komolyabban a problémák.


Kedves kérdező! nézz előre az életedben pár évet a jövőbe. Mit gondolsz mivé leszel????

Baromira fogod bánni minden gép előtt töltött percedet pár éven belül. És el fogod még azt is átkozni, aki ezt a szar kommunikációs eszközt feltalálta.

bocsánat ha goromba voltam. (két felnőtt fiu -ilyenkor azt mondom, hogy hál Istennek hogy fiuk! Ők furtak, faragtak, szereltek, mindent megcsináltak, amit apjuktól láttak. Meg is állnak a lábukon mindketten! Nem is akár hogyan!!! Büszke vagyok Rájuk!!- anyukája vagyok)

2013. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Magányos vagy és sajnáltatni akarod magad. Azt akarod, hogy veled foglalkozzanak kérdező.
2013. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

nem gondoljuk.

tudjuk.


de nem érdekel, majd ha valami baja van, szól, én nem kérdezgetem.

elég nagy lány, hogy kinyissa a kis száját.

2013. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!