Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? A barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A barátnőm az iskola legszebb csaja . én pedig 3-szor olyan széles vagyok mint ő. ezzel az a legenagyobb gond hogy őt röhögi az egész iskola miattam.16 f

Figyelt kérdés
én mondtam neki hogy próbálok testben is hozzá illeni hogy ne gúnyolja az egész suli őt de ő azt mondta: "figyu engem nem érdekel a véleményük. és különben nekem úgy vagy jó ahogy vagy."
2013. jún. 29. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján neked kéne lenni az iskola legmenőbb srácának. Hogy a legjobb csajt sikerült felszedned.
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%
Ha beszól valaki, ess rá.
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le te is mások véleményét, ha így jól érzitek magatokat.
2013. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg amit ő mond, nem az a sok paraszt. verd őket szarrá, vagy ha intelligensebb vagy akkor ne reagálj a bántó megjegyzésekre. vagy amikor gúnyolódnak, akkor smárold le jó hosszan a csajodat, el fog állni a beszélőjük akkor. ;)
2013. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy edd meg
2013. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat.
2013. jún. 29. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

most szünet van, van időd egy kicsit formálni magadon, ha nem érzed jól magad a testedben

barátnődnek te tetszel, ha nem így lenne nem veled lenne

2013. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem,hogy zavar,hogy őt zaklatják vele,de ha őt nem zavarja,akkor te is próbálj meg nem odafigyelni.
2013. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!