Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fájna anyámnak, ha...

Miért fájna anyámnak, ha bepasiznék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és eddig még nem volt kapcsolatom. Ebben nagy szerepe van anyámnak is, mivel ha csak elkezdek férfiakról beszélni, úgy tesz mintha az valami bűn lenne. Ha egy férfi ismerősömet vagy munkatársamat említem meg neki, azt hiszi, hogy azért beszélek róla, mert az tetszik nekem. Még azt is ellenzi, hogy társkeresőn regisztráljak, holott nekem eszemben sincs. Még a facebook-ra is azt hiszi, hogy társkereső és rosszallotta, hogy regisztráltam. Sőt még azt is megkérdezte, hogy ezen az oldalon írtak e nekem férfiak. Még a telefonomat is nézegeti nem e kaptam valakitől/férfitől/ üzenetet. Női dolgokról sem lehetett vele sose elbeszélgetni. Nem tudom mit tegyek, a legjobb lenne, ha elköltöznék és saját életet élnék. De akkor viszont még jobban eltávolodnánk egymástól. Ha van ötletetek, hogy miért viselkedik így anyám, akkor légyszi írjatok. Lehet azért, mert 20 éve elvált apámtól és azóta nincs pasija? Vagy ez valamilyen pszichológiai probléma?
2013. aug. 2. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sztoriban benne van a válasz. Érzed, hogy az lenne a legjobb, ha elköltöznél, de félsz szakítani a megszokottal. Ami nem jó, hiszen így is ugyanannyira eltávolodtok egymástól egy idő után szerintem, mert anyukád korlátoz abban, hogy azt tehesd, amit szeretnél. És ennek másképp nem tudsz véget vetni, csak úgy, ha nem függsz már tőle többé. Valószínűleg az állhat a háttérben, hogy (mivel írtad, hogy elváltak a szüleid) fél attól, hogy egyedül maradna, ha Te nem lennél mellette. Biztosítsd róla, hogy attól még ugyanúgy a lánya maradsz, csak egy kicsit több szabadságra vágysz, és szerintem abszolút jogod van hozzá. Egyébként majd egyszer nem szeretne unokákat? Mert az nehezen fog összejönni, ha nem akarja, hogy legyen valakid...
2013. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

KÖltözz el, mert Anyukád mellett nem fogsz tudni egészséges nőként élni. Anyukádnak biztos van valami régi, súlyos problémája a férfiakkal kapcsolatban, és rád is ezt akarja kivetíteni. Még jobban sérülni fogsz, ha nem lépsz tovább.

És beszélgess Anyukáddal, próbáld meg kideríteni, hogy miért ilyen. Még ő is találhat párt magának, ha nyitott rá.

2013. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű ugyanaz az ok, ami miatt 20 éve nincs férfi az életében. Hogy ez mi lehet (aggresszív férj?), azt csak te tudhatod.

Mondjuk nem tudom, hogy bírtad eddig ezt a nyomást, ha van rá lehetőséged, itt az ideje, hogy kiröpülj a fészekből.

2013. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!