Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak még eddig egy barátnő...

Anyámnak még eddig egy barátnőm sem tetszett, nem fogadott el egyet sem. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
27/F. Volt már vagy 5-6 barátnőm, változó ideig voltunk együtt. Anyám egyiket sem találta szimpatikusnak, pedig nem plázalibák voltak a barátnőim, sőt én se szeretem ezt a típust.
2013. júl. 26. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus fiús anya, akinek az a baja, hogy valaki "elveszi tőle" a picifiát...
2013. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Fájt neki,hogy ezentúl nem az övé az első hely az életedben.
2013. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nőként van ugyanez. A legutóbbi barátom már előre felkészítettem, hogy ne aggódj, anyámnak nem fogsz tetszeni, de a hiba az ő készülékében van, mert senki nem tetszik neki. Szerintem azért, mert az ő pici lányához nincs az a földi halandó, aki felérhetne. Úgyhogy innentől nem foglalkozom a témával, egész jó megoldás :)
2013. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Anyádnak kell együttélnie vele?
2013. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád tipikusan olyan személy, akiről az anyósviccek szólnak. Ne befolyásolja a párválasztásodat, hogy nem bírja a menyjelölteket.
2013. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ne is reménykedjek benne, hogy valaha egy is tetszeni fog neki?
2013. júl. 26. 09:38
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs sok értelme.


Igazából leülhetnél vele beszélgetni, és megkérdezhetnéd, mi zavarta az eddigi barátnőidben, mégis mit kíván neked, ha nem azt, hogy boldog légy azzal akit szeretsz? Miért képtelen őket elfogadni?


Kétlem, hogy sok eredménye lenne, de én megkérdezném.


Amit viszont tarts szem előtt: ne próbálj neki megfelelni, mert pont ezt várja el. Állj ki a választottad mellett, ha van.

2013. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, leülök majd vele.
2013. júl. 26. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Az okot nem tudjuk megmondani, mert csak annyit tudunk a volt barátnőkről, hogy nem plázacicák, de azért ezen kívül ezerfélék lehetnek. Nyilván egy alapféltékenység van minden anyában, de ennyi információból nem tudjuk megmondani neked, hogy miért nem fogadja el a párjaidat sosem.
2013. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Vagy épp az a gondja, hogy már annyi barátnődet megismert? Egy ismerősöm apukája a lánya pasijaival volt így. Eleve idegenkedett, hisz a lány viszonylag korán fiúzott, de az egyik barátját mégis megkedvelte aztán. De miután vele szétmentek, már egyik fiúját sem kedvelte. A mostanival már 3 éve vannak együtt, huszonévesek, lassan összeköltöznek, mégsem kedveli. Nem is ad maguknak esélyt, közömbös maradt a sráccal.
2013. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!