Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyünk? Anyánk nem jött...

Mit tegyünk? Anyánk nem jött haza még

Figyelt kérdés
Kezdjük onnan, hogy szüleink el vannak válva, de jelenleg itt van apánk egy hónapra a városba, amúgy messze él. Na de mindegy, a lényeg, hogy anyánk kb. 3 hete elkezdett görkorcsolyázni és minden nap este 7 körül elmegy egy helyre ahol lehet szépen görkorcsolyázni. Kb. 9kor ér mindig haza. Mondta, hogy találkozott egy régebbi ismerősével, tán 10 éve nem látták egymást és a férfi elhívta anyukánkat vendégségbe. De aznap nem ment el, mert haza kellett hoznia a görkorcsolyát nekem, és ezért másnap ment el, vagyis tegnap. Nem igazán akart elmondani semmit, csak azt mondta, hogy egy Endréhez megy, meg hogy hogy találkozott vele (amit az előbb leírtam). Meg hogy két gyereke van a férfinek és vitt két csokit. Ez nem az első, hogy nem igazán mond el valamit, pár hónapja is volt ilyen és végül engem szidott le, hogy mert úgy viselkedek mintha az anyja lennék, stb. Pedig csak azt kérdeztem, hogy hova, meddig, miért megy. Na mindegy, szóval tegnap elment görizni és tán utána rögtön elment a bizonyos Endréhez. De nem vitt magával semmi telefont, személyit, stb mert nem szokott mikor görizni megy. Volt már régebben, hogy egész estére eltűnt, mi meg idegeskedtünk. Végül kiderült, hogy találkozott egy ismerőssel és nála volt sok óra hosszáig beszélgetni. De ilyen még nem volt, hogy ennyi ideig eltűnjön, meg nem szokása ott aludni valakinél. Megkérdeztük mamánkat és apánkat netalán neszéltek vele, de nem. Amúgy kis városba lakunk, inkább nagyobb falunak nevezhető és Szerbiában. Ritkán hallunk itt pl. gyilkosságról, elrablásról. Kb. ennyi a lényeg. Szerintetek mit csináljunk? Várjunk még délutánig aztán felhivjuk a kórházat, netalán bevittek valakit tegnap ha pl. balesete volt? Amit nem hiszek, mert elég jól tud görizni. 43 éves, mi 3-an vagyunk testvérek. 19, 17, 15 évesek. Nem tudom, hogy kell-e ez az infó, de attól még leírtam. Előre köszönjük a válaszokat.
2013. aug. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok délutánig,esetleg addig szóljatok az apukátoknak.Ha nem jön haza akkor kórház,rendőrség.
2013. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adott meg elérhetőséget, mint mondtad nemnvitt nagávalmiratot és telefont sem,makkor jelentsétek be a rendőrségen (ha hazajön jelezzétek azt is, ne keressék feleslegesen)

Majd kezdjétek el felhívni a környkbeli kórházakat, ha elesett és eszméletlen, nincsenek nála iratok, akkor nem tudtak értesíteni.


Valőszínűleg nincsen semmi baj, de ha mégis, akkor jobb időben elkezdnei keresni.

Simán előfordulhat, hogy elesett, vagy autó elütötte hiába tud görizni, általában nem azokkal történik a baleset, akik nem tudnak, hiszen azok az átlagnál is óvatosabbak.


Írj hogy mi történik...

Remélem minnél hamarabb megkerül az édesanyátok


26/n

2013. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most érkezett pont haza! Hál égnek, már rám jött a bőgés is
2013. aug. 3. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nah jól van....azt hiszem rátok fr egy beszélgetés, hogy ilyenkor jelezze ha nem jön, mert hívjátok a rendőrséget, hiszen aggódtok.

Mert ha odaszól, hogy ne várjatok senki nem aggódik..jáájjj...

Néha a felnőttek is annyira, de annyira felelőtlenek, bezzeg ha alamelyikőtök nem menne haza, akkor mit össze aggódta volna magát...

2013. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Remélem előkerül:(
2013. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!