Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Esténként angolul beszélgettem...

Esténként angolul beszélgettem pár gyerekkel online skypeon keresztül most anyám azt hiszi hogy hülye vagyok és pszichológushoz akar vinni. Hogy magyarázzam el neki ha az igazat mondom nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Itthon senki sem tud angolul, és nem is értik hogy én honnan tudok. Azt hiszik hogy begolyóztam és a falhoz beszélek. Hiába mondok bármit el akarnak vinni pszichológushoz. Mit mondjak hogy végre leszálljanak rólam? Mással nem történt még ilyen?


Még ha azt mondtam volna hogy ekszöszájzbúk akkor megértem (kínos nevetés)

15/F


2013. aug. 12. 19:22
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem lepődnék meg ha nem is láttak volna még, az ő dolguk csak a föld művelése, majd az árú átadása egy csávónak aki elszállítja és helyben megkapják a pénzt. Igazábol általában a szomszéd netét lopom wifivel, mert még TV-nk sincs. Azt a telefont is a legjobb barátomtól kaptam, mert ő újat kapott, és arra már nem volt szüksége.
2013. aug. 12. 19:59
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát öhm... részvétem miattuk. "Nagyszerű" lehet ilyen helyen élni...
2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

"Még ha azt mondtam volna hogy ekszöszájzbúk akkor megértem"


Te vagy az Ferike? Megkaptad már a Mountain bike-ot? :D

http://www.youtube.com/watch?v=bW2EXw4lLVo


Egyébként kezdj el velük is angolul beszélni mintha már nem is tudnál magyarul :D

2013. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%

ha ezt elmondod a piszchologusnak őket fogja beutaltatni.

vagy mondj csak annyit angolul tanulsz s fenhangon mondod a kiejtés miatt.

2013. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
10%
copik a cybergyerek
2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű: nem kell magyarázkodni.


Ha a szüleid el akarnak vinni pszichiáterhez, mert hülyének vagy bolondnak tartanak, akkor csak vigyenek. majd ott megkapják azt,a mit nem tesznek ki a ház elé.


Beszélgess csak nyugodtan és tapasztald meg, hogy milyen színes és szép a világ. A családodon és Magyarországon kívül is van élet. :)

2013. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

Tölts fel 5 eurot SKYPE-ra és hívjátok fel a rokonokat a vezetékes telefonon SKYPE-ról. Egyetlen módja, hogy megértesd velük, hogy a számítógépről lehet "telefonálni", mert az egy ilyen varázslatos szerkezet!


Amúgy értem én, hogy egyeseket taszít a technológia, de ezt elképzelhetetlennek tartom, hogy egy házaspár annyira hülye legyen, hogy ne fogják fel, hogy te angolul beszélsz.

2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%
vannak hülyébbek is.
2013. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
92%
Hivd oda a számitógéphez a szüleidet és mondj nekik egy szót, hogy mondják a mikrofonba és válaszolnak neki. Nahát ilyet még nem is hallottam,ez a nap vicce!
2013. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%
Menj el a dokihoz. És panaszold el nekik milyen fazonokkal élsz együtt… Meglátod, jót fog tenni.
2013. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!