Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Esténként angolul beszélgettem...

Esténként angolul beszélgettem pár gyerekkel online skypeon keresztül most anyám azt hiszi hogy hülye vagyok és pszichológushoz akar vinni. Hogy magyarázzam el neki ha az igazat mondom nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Itthon senki sem tud angolul, és nem is értik hogy én honnan tudok. Azt hiszik hogy begolyóztam és a falhoz beszélek. Hiába mondok bármit el akarnak vinni pszichológushoz. Mit mondjak hogy végre leszálljanak rólam? Mással nem történt még ilyen?


Még ha azt mondtam volna hogy ekszöszájzbúk akkor megértem (kínos nevetés)

15/F


2013. aug. 12. 19:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%
Te viszont tök értelmesnek tűnsz, ez hogy lehet? :-)
2013. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Visszakaptam végre a telefonom. Végül elmentünk és a pszihológus azt hitte hazudok. Elég kínos volt. Ott győzködött hogy beszéljek az igazi problémáról. Aztán beszélt anyukámékkal és elkezdett nevetni. Miután hazamentünk kaptam egy szídást, mert megaláztam őket az orvos elött. És tegnap kaptam vissza a telefont, mer anyám tegnap találta meg miután behalyította a szekrény mögé. Ezentúl inkább ott skypeolok ahol nem hallanak. Köszönöm a segítséget.
2013. szept. 24. 21:32
 33/37 anonim ***** válasza:
80%
Atyauristen :D ilyen nincs es megis van!!! Széjjel röhögtem magam :D
2016. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem orvos, gyerekek. Legalább hatan írtátok, hogy orvos.

És mit mondott a szüleidnek?

2017. ápr. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Szia, megvagy meg?
2017. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ave, mi történt Veled azóta?
2019. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
40%
Kamu kerdes
2020. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!